Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV
#3
Star 
Przeglądarka  TV Bro jest fajną przeglądarką,   brakuje mi na niej odtwarzania filmów w serwisie cda.pl   (Edycja: nieaktualne już działa wyświetlanie filmów  w cda.pl), ale nie ma idealnej przeglądarki działającej na Android TV...

Poleciłem kilka przeglądarek na Android TV, obok nich do przetestowania polecam 1 - szą na liście tj. TV-Browser Internet oraz 7 - tą tj: 

SILK BROWSER  (obsługuje język polski)

Jest to przeglądarka stosowana w Amazon Fire TV, na urządzeniach Amazon Fire TV działa system operacyjny Android TV. Przeglądarka internetowa SILK BROWSER doskonale współpracuje też z innymi urządzeniami do przesyłania strumieniowego. W tym we wszystkich stickach, boxach, telewizorach które mają zainstalowany ten sam systemem operacyjny tj. Android TV.  

Co bardzo istotne, sterowanie pilotem od Android TV przeglądarką SILK BROWSER jest wygodne, intuicyjne oraz obsługuje w 100% wszystkie funkcje. Przeglądarka działa znakomicie, szybko i bez problemów. W czasie oglądania filmów przesyłanych strumieniowo praktycznie nie występuje buforowanie wideo, odtwarzanie wideo jest stabilne dzięki zwiększeniu prędkości ładowania oraz zastosowanym algorytmom zapewniającym płynne działanie. 

Dla zainteresowanych polecam przetestowanie SILK BROWSER na Android TV. Poniżej link do pobrania pliku APK:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam

Edit. Uwaga! Dla przeglądarki SILK BROWSER trzeba koniecznie dodatkowo zainstalować aplikację Sideload Launcher - Android TV dostępną do pobrania z oficjalnego Sklepu Google Play, mamy wtedy dostęp do ikonki szybkiego wybierania aplikacji. Ikonka SILK BROWSER jest kwadratowa, na zielonym tle biały napis "internet". Aplikację Sideload Launcher mam zainstalowaną na box-ie Canal + oraz na Xiaomi Mi Box S, działa dobrze, dając szybki dostęp do ikon zainstalowanych aplikacji.  

Zaznaczam, że przeglądarka SILK BROWSER nie ma dobrego blokera reklam, polecam AdGuard lub Blokadę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV. - przez arkady1964 - 25-09-2022, 08:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości