Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV
#15
Star 
(29-09-2022, 07:56 PM)viader80 napisał(a): Witam. A jaką przeglądarkę polecacie do oglądania strims.top zeby to działało jak trzeba.


Viader80, jeszcze dokładnie potestowałem przeglądarkę Kiwi Browser z wewnętrznym rozszerzeniem tj. uBlock Orgin  (dobry też jest Bloker reklam AdGuatd). Nie zauważyłem żadnych problemów. Działa dobrze, nie rozłącza internetu oraz blokuje reklamy. 
Niestety, nawet TV-Browser Internet przepuszczał masę natrętnych reklam. W wątku jest wymienionych 14 przeglądarek, ale dla Twoich potrzeb przyzwoicie sobie radzi Kiwi Browser . Do strimowania Kiwi Browser działa jak trzeba.  Dobrą przeglądarka jest też Samsung Internet Browser z zainstalowanym blokerem reklam, jest kilka innych do wyboru, opisanych w tym wątku. Największy komfort w obsłudze przeglądarki daje JioPagesTV polecam tę przeglądarkę.

Pozdrawiam

Edit. Co do strimowania jako takiego, oczywiście bez konkurencji jest i zostanie Kodi, ale na Kodi nie ma wszystkiego i przeglądarka jest dla mnie uzupełnieniem, do tego dochodzi też kwestia przyzwyczajeń... Lubię trochę posurfować po internecie na dużym ekranie Android TV. Przetestowałem wiele przeglądarek internetowych, w tym wątku zostały wymienione najlepsze bezpłatnie i działające na Android TV.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV. - przez arkady1964 - 11-10-2022, 03:45 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości