Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV
#18
(30-10-2022, 11:28 AM)arkady1964 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=29640#pid29640

Sprawdziłem jeszcze raz ten link z Kiwi Browser, działa na moim Xiaomi Mi Box S, ale koniecznie musi być w architekturze armeabi-7
Kiwi Browser 105.0.5195.29
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Najpierw zastosuj z 2 razy apkę Clean Master for TV, a potem instaluj aplikację Kiwi Browser z linku powyżej.

Fajną aplikacją godną polecenia jest też Iceraven Browser, jest to fork Firefox-a, ale mający odblokowane dodatki w tym uBlock Orgin, TWP - Translate Web Pages i wiele innych.

Linki do pobrania APK:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podobnymi forkami Firefox-a są Fennec Browser oraz Mull Browser, ale zaznaczam, że mają one dostępne tylko kilka dodatków na Androida tak samo jak w Firefox w wersji na Androida, jednak te apki polecam szczególnie na smartfona, ponieważ mają częste aktualizacje i są bezpieczne, do pobrania z witryny F-Droid (działają również na android TV, sterowanie pilotem Air Mouse lub myszką bezprzewodową):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Oczywiście musisz mieć zainstalowany Sideload Launcher, aby mieć dostęp do ikonek wybierania aplikacji oraz stosować sterowanie apkami pilotem Air Mouse lub myszką bezprzewodową (częściowo działa też sterowanie pilotem od Android TV).

Napisz czy apka Ci ruszyła na Xiaomi Mi Box.

Pozdrawiam

Edit. Wydaje mi się, że Kiwi Browser działa stabilniej od Iceraven Browser na Android TV (Kiwi Browser mniej się zawiesza), dla lepszego działania w Iceraven Browser sporo pomaga załączenie w "Ustawienia" funkcji - "Usuwanie danych przeglądania podczas wyłączenia programu" (można zaznaczyć do usunięcia np. "Otwarte karty", "Historię przeglądania i dane witryn", "Obrazy i pliki w pamięci wewnętrznej", "Pobrane pliki"). 


Do blokowania reklam w przeglądarkach bardzo dobrze sprawuje się dodatek uBlock Orgin.

Polecam też na Android TV starsze wersje Firefox-a np. bardzo dobrze sprawuje się wersja 68:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dzięki bardzo za fachową pomoc - wszystko działa! Smile

Testuję teraz Kiwi Browser, bardzo sobie ją cenie na telefonie i tutaj mam nadzieje że obsłuży mi to co chce, czyli strims.top i ewentualnie filman etc. Pobrałem pozostałe przeglądarki i również potestuje je wolną chwilą. 

Co do kontrolera zastępującego myszkę, bardzo przywykłem do sterowania telefonem (mogę kopiować dane do list i tekst z róznych stron itp, zatem zdecydowałem się póki co na aplikacje Zank Remote ze sklepu play, wydaje się być w porządku. Byc może ktoś ma jakieś lepsze zamienniki?

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV. - przez DragoN12 - 30-10-2022, 10:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości