Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV
#27
Star 
Dissu, TV-Browser Internet pozwala odpalić YouTube, trzeba tylko pominąć wyświetlony monit, w tym celu klikając na samym dole strony, na niebieskim tle na biały napis "PRZYPOMNIJ PÓŹNIEJ" i YouTube działa... Uwaga. YouTube w tej przegladarce wyświetlane jest w wersji na PC, ale działa na Androidzie.
Co do blokera reklam, nie ma w tej przeglądarce oraz w innych zrobionych typowo na Android TV możliwości dodawania rozszerzeń z blokerami reklam w rodzaju uBlock Orgin. Jednak i tak TV-Browser Internet ZDECYDOWANIE najlepiej sobie radzi z blokadą reklam z 7 dedykowanych przegladarek na Android TV, które podałem w tym wątku (od 1 do 7 w kolejności). 

Jest jeszcze możliwość zainstalowania zewnętrznych blokerów reklam tybu Ad Guard lub bezpłatna Blokada 4 korzystających z DNS i VPN (zastosowanie dla przeglądarek od 2 do 7 opisanych w wątku), ta metoda nie działa z TV-Browser Internet, ponieważ powoduje zawieszenie się tej przeglądarki (monit brak internetu, chociaż internet działa w innych aplikacjach). 

Nie na wszystkie reklamy zewnętrzne blokery oparte na DNS działają, przeglądarki z wewnętrznymi blokerami jak np. dodatek (rozszerzenie) uBlock Orgin są często skuteczniejsze. Co do sterowania tych przegladarek tj. dających możliwość instalacji rozszerzeń (w tym wątku podane są od 8 do 14), może wyjściem jest dokupienie najtańszego huba na USB-C oraz najtańszego pilota Air Mouse. Zaznaczam, że nie jestem pewny na 100%, ale powinno to działać (z przystawek smart TV, mam tylko Xiaomi Mi Box oraz Canal+ Box, na tym sprzęcie wszystkie piloty Air Mouse działają).
Przykładowe Huby na USB-C:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Przykładowe piloty Air Mouse, niektóre w cenie 30 - 50 złotych:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Instalacja dowolnych aplikacji na Chromecast 4:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam

Edit. Ja pilota Air Mouse używam nie tylko w przeglądarkach, ale dość często do obsługi innych aplikacji na Android TV.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV. - przez arkady1964 - 27-11-2022, 10:26 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości