Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV
#29
Star 
Mapowanie przycisków na orginalnym pilocie od Android TV jest dobrym rozwiązaniem, ale przypisane przyciski na pilocie nie zawsze działają. Ja wolę pilota Air Mouse, moje piloty IBOX i Measy od kilku lat działają bez żadnych problemów na Xiaomi Mi Box i Canal+ Box.

Jasne jest, że do YouTube najlepiej używać dedykowanej aplikacji na Android TV, z alternatywnych najlepszą apką jest SmartTubeNext.

Przeglądarki służą do przeglądania internetu, ściągania plików, itd, można na smartfonie, komputerze i jak ktoś chce na dużym ekranie telewizora. W tym poście jest podane 14 przeglądarek działajacych na Android TV. Pierwszych siedem jest dedykowanych typowo na Android TV, najlepszą z nich jest   JioPagesTV  oraz Open TV Browser  ( Uwaga!!!  Nie mylić z podobną z nazwy OPEN BROWSER ).
W przypadku, gdy pod Android TV jest podłączony przez złącze USB pilot Air Mouse lub myszka bezprzewodowa można sterować przeglądarką, w tym wymienionymi na początku wątku, szczególnie są to przegladarki od 8 do 14. Wyróżniającą się łatwością w obsłudze, jest Vivaldi Browser (sprawdzona wersja - Vivaldi Browser 5.5.2807.41  arm-v7a), dla zainteresowanych jest krótki opis i link do pobrania pliku APK, na stronie pierwszej tego postu o przeglądarkach.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV. - przez arkady1964 - 30-11-2022, 01:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości