Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV
#60
Star 
Nastąpiła skuteczna aktualizacja przeglądarki Browser:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dzisiaj 31 marca 2023 roku  dostała aktualizację (wersja 1.16.7, rozmiar aplikacji 8,29 MB, wersja Androida - Android 6.0 lub nowszy).

Zaznaczam, że aktualizacja z dnia 31 marca 2023 roku usunęła wady, które utrudniały, a wręcz prawie uniemożliwiała używanie przeglądarki na sprzęcie Xiaomi Mi Box , a więc:

Najważniejsza naprawa zrobiona w aktualizacji, jest nareszcie tryb filmowy pełnoekranowy. Był to ogromny problem w Xiaomi Mi Box...

Możliwość wyłączenia/włączenia w ustawieniach wewnętrznego playera tzw. Smart video Player.
Settings > Add-ons > Smart video player /  jest możliwość wyłączenia lub włączenia
Lub  Menu (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu ekranu) > ADD-ons > Smart video player

Można też bez wyłączania Smart video player wyjść z tego wbudowanego w przeglądarkę odtwarzacza wideo, klikając na strzałkę wyjścia (nastąpi przejście do odtwarzania wideo w oryginalnym odtwarzaczu). 

Dla wielu stron internetowych nie jest to potrzebne, ale  bardzo istotna uwaga, ogólnie dla Android TV w razie potrzeby zalecam zawsze załączenie trybu  DESKTOP  w menu przeglądarki (w przypadku ADS Browser dla wybranej witryny internetowej, po jej wybraniu) .
Menu (trzy pionowe kropki) > załączamy klikając na  Desktop view

Aplikacja ma wbudowane rozszerzenia, w tym bardzo dobry bloker reklam:
Jak jesteśmy na stronie internetowej wchodzimy w Menu (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu ekranu) > Add-ons > ADS Ad blocker możliwość deinstalacji (nie ma wtedy blokady reklam)
lub Strona Główna > Settings > Add-ons

Po dokonanej przez producenta aktualizacji z dnia 31 marca 2023 roku, bardzo polecam przeglądarkę  Browser  na sprzęt z Android TV. Obecnie ta przeglądarka internetowa jest naprawdę zdecydowanie  jedną z najlepszych przeglądarek dedykowanych na ten system.

Pozdrawiam

Edit. Przeglądarka jest jeszcze w fazie rozwojowej i mogą występować jakieś problemy, ale wszystkie największe problemy w tej aktualizacji zostały skutecznie naprawione.   Smile

Co ciekawe, przetestowałem wbudowany w przeglądarkę odtwarzacz wideo, na niektórych filmach działa on dobrze, ikonki umożliwiają szybkie przewijanie filmu, nic się nie zawiesza. 
Oczywiście jak pisałem powyżej, można też przejść do oryginalnego odtwarzacza klikając na ikonkę wyjścia (strzałka skierowana do góry). Dobrze , że w trakcie filmu jest możliwość zmiany odtwarzacza wideo, ponieważ orginalny odtwarzacz ma dostęp do ustawień wideo.

Reasumując, poświęciłem przeglądarce  Browser  sporo miejsca w tym poście, ale po aktualizacji z dnia 31 marca 2023 roku jest to już ogólnie naprawdę bardzo fajna przeglądarka dla Android TV i zasłużenie zasługuje na dobrą opinię.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV. - przez arkady1964 - 31-03-2023, 09:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości