Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2xKodi na Android TV
#1
Cześć
Chcę dopytać mądrzejszych w praktyce w temacie podwójnego zainstalowania Kodi na Android TV.
Poprzez menadżera plików zainstalowałem Kodi 19.4 od Nas
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
w oficjalnym sklepie w TV mam wersję 19.3, kiedy chcę zainstalować jako kolejną aplikację nadpisuje mi powyższe pliki i urabia do 19.3...
więc ta opcja odpada.
Próbowałem z apką By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale niestety nie jest obsługiwana przez ATV, jeśli chcę wgrać przez menadżera również niekompatybilna z ATV,
następnie spróbowałem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
mieli strasznie...
nie próbowałem jeszcze z portable (to dla mnie ostateczna wersja ze względu na dostępne porty USB)
będę wdzięczny za podpowiedzi...
Dzięki
xianix
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jeżeli wejdzie Ci wersja Mavena bedzie chodzić niezależnie od wersji oficjalnej/sklepowej.
Tu masz link do Matrix 19.4 i Nexus 20.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: xianixTJE
Odpowiedz
#3


Podziękowali: xianixTJE
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#4
Nie rozumiem po co instalować 19.3 ze sklepu skoro masz 19.4 i teraz tak: nie można równocześnie uruchomic dwóch kodi. Dlatego poza instalacją ktorejs apki kodi zmodowanej i tu ta od somer jest ok na pewno, pozostaje za pomocą menadżera plików jakiegoś (ja w androidzie używam x-plorer) po ustawieniu widocznosci ukrytych plików odszukac folder o nazwie .kodi i mu zmienic nazwe na np .kodi1 i po takim zabiegu kodi się uruchamia "dziewicze". Instalujesz w nim co tylko Ci sie podoba i jak Ci sie znudzi, to za pomoca x-plorera wraczasz do poprzedniej wersji kasujac 1 z nazwy (tylko pamiętac trzeba aby wczesniej zmienic nazwe "nowej" na np kodi2). To tylko tak skomplikowanie brzmi, po kilku probach robi sie to w "sekunde". Ps. Od wszelkich portable kodi trzymaj sie z daleka- nigdy nie wiesz co tam ktoś "wsadzil"

Podziękowali: xianixTJE
Odpowiedz
#5
XianixTJE, przecież możesz zainstalować WBMC 19.4 lub nowszą wersję jak tylko będzie, z reguły jest prawie równolegle z Kodi. Aplikacja WBMC jest forkiem Kodi i działa identycznie jak Kodi.

Ja mam zainstalowane WBMC oraz Kodi 20 Nexus Alpha 3, linki dla WBMC są dostępne w tym wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Apkę WBMC 19.4 mam zainstalowaną na wszelki wypadek, jakby coś nie działało na wersji przedpremierowej Kodi 20 Nexus. Obie zainstalowane aplikacje nie kolidują ze sobą.

Pozdrawiam

Podziękowali: xianixTJE
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości