Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips 7100 - problem z repozytorium. Pomocy!!
#11
nie ma opcji, zainstalowalam zgodnie z tym na youtube, zip dziala pobral cherry tv, potem klikam w repozytorium i wyskakuje " could not connect to repository"....

nawet sprawdzalam, czy mam zaznaczone, ze moze instalowac z nieznanego zorlda i jest ok Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
A sprawdzałaś czy możesz pobrać build włączając wtyczkę CherryTV Wizard i wybierając odpowiedni tak jak to opisałem? W krokach, które podałem nie trzeba wchodzić na żadne repozytorium
Odpowiedz
#13
Odpowiedz
#14
add-ons/moje dodatki i chyba dodatki programy
Odpowiedz
#15
pewnie po wejściu w [tu był link do builda] wchodzisz w folder "repository.cherrytv" i instalujesz repozytorium a powinnaś wejść w folder "plugin.program.cherrytv" i zainstalować z zip "plugin.program.cherrytv-1.7.1.zip"

Nie sugeruj się filmikiem bo on każe to robić przez repozytorium, rób tak jak napisałem w tym krótkim poradniku, dasz rade Smile

PS. Ale masz zajebistą ścianę Big Grin
Odpowiedz
#16
juz bardziej nie wytlumacze co robie:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

klikam tego kryptona i pojawia mi sie" error cos tam"

tez mi się podoba sciana Wink))
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Strasznie dziwna sprawa bo wygląda to jakbyś nie miała internetu na tv, ale ze stroną cherrytv się łączy...

Ja bym spróbował wyczyścić dane aplikacji w ustawieniach androida i usunąć kodi, później zainstalować czyste i spróbować jeszcze raz. O log nawet nie będę Cię pytał bo sądzę, że będzie to za ciężkie Tongue
Odpowiedz
#18
no wlasnie wyskkuje mi error i zeby sprawdzic log...
Odpowiedz
#19
@kaczy93 nie wrzucamy tutaj linków do tych śmieciowych buildów, jak coś to w prywatnych wiadomościach.

@Bambi a sprawdziłeś te logi? Smile Dużo osób ma problemy z Android TV w philipsie...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
Może uaktualnienie androida w tv pomoże. U mnie przed przywrócenie ustawień fabrycznych w tv philipsa kodi działało bez problemów. Wrócę dzisiaj do domu to dam znać co i jak zrobiłem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości