Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyszukiwarka vizjer
#1
hej,

działa Wam może wyszukiwarka Vizjer na androidzie w Kodi 19.4? Vizjer z MB filmy od Mbebe.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2


Podziękowali: kubiakpiotr1982
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Więcej takich pytań i będzie to samo co z Filman
Odpowiedz
#5
(11-10-2022, 01:50 PM)marcino2404 napisał(a): Więcej takich pytań i będzie to samo co z Filman
To raczej nie ma nic wspólnego z pytaniami czy odpowiedziami. Tylko z chęcą zabezpieczenia się przed botami które kopią w poszukiwaniu danych logowań. A że przy okazji odcina to wtyczki to skutek uboczny. Vizjer też już tak robił.
Odpowiedz
#6
(11-10-2022, 02:07 PM)szopns napisał(a):
(11-10-2022, 01:50 PM)marcino2404 napisał(a): Więcej takich pytań i będzie to samo co z Filman
To raczej nie ma nic wspólnego z pytaniami czy odpowiedziami. Tylko z chęcą zabezpieczenia się przed botami które kopią w poszukiwaniu danych logowań. A że przy okazji odcina to wtyczki to skutek uboczny. Vizjer też już tak robił.
Oczywiście, że ma. Zabezpieczany jest nie tylko etap logowania, ale również ograniczono dostęp do wyszukiwarki tylko dla zalogowanych użytkowników.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(11-10-2022, 01:24 PM)kubiakpiotr1982 napisał(a):
(11-10-2022, 09:49 AM)szopns napisał(a):
(11-10-2022, 08:25 AM)kubiakpiotr1982 napisał(a): ...Teraz jest super. Wielkie dzięki. A wiesz dlaczego może na e2iplayer na linux szuka w vizjerze, a nie szuka na fanfilm? Myślisz, że tam jest taka sama sytuacja co z androidem czy to już zupełnie inna para kaloszy ze względu na system?
O fanfilm to zapytaj w wątku fanfilm. System nie powinien mieć znaczenia przy wyszukiwaniu źródeł, ale to tylko moje zdanie a nie jestem ekspertem.

(11-10-2022, 02:13 PM)mtr81 napisał(a):
(11-10-2022, 02:07 PM)szopns napisał(a):
(11-10-2022, 01:50 PM)marcino2404 napisał(a): Więcej takich pytań i będzie to samo co z Filman
To raczej nie ma nic wspólnego z pytaniami czy odpowiedziami. Tylko z chęcą zabezpieczenia się przed botami które kopią w poszukiwaniu danych logowań. A że przy okazji odcina to wtyczki to skutek uboczny. Vizjer też już tak robił.
Oczywiście, że ma. Zabezpieczany jest nie tylko etap logowania, ale również ograniczono dostęp do wyszukiwarki tylko dla zalogowanych użytkowników.
To też dziś zauważyłem, że trzeba sie zalogować aby wyszukiwarka działała. Choć może po paru dniach szamotania z tym wróci do normy. W końcu sami na stronie oferują wtyczkę (i to pewnie Twojej roboty).z captcha też sie nie mogą zdecdowac czy "przepisz znaki" czy wyklikaj obrazki lwa. No ale, ja to zwykly user jestem i slucham mądrzejszych.
Odpowiedz
#8
To wtyczki Mbebe, ja tam od czasu do czasu w nich grzebię ;-)

Podziękowali: szopns
1
Odpowiedz
#9
(11-10-2022, 01:24 PM)kubiakpiotr1982 napisał(a): wiesz dlaczego może na e2iplayer na linux szuka w vizjerze, a nie szuka na fanfilm? Myślisz, że tam jest taka sama sytuacja co z androidem czy to już zupełnie inna para kaloszy ze względu na system?
To pytanie nie tyle do FanFilm tylko do twórców e2iplayer.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości