Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Seren i RD
#1
Problem z Seren na świeżej instalce Kodi na Windows.
Instalacja wg poradnika. Generalnie nic się nie różniło. Jedynie w aktualnej wersji zamiast Install Provider Package, trzeba wejść chyba w Zarządzaj pakietami dostawcy i tam zainstalować.
Konfiguracja wg poradnika.
Klikam szukaj, np nowe wyszukiwanie serialu, wpisuję tytuł, sezon, wybieram odcinek, kręci się kółko i widzę okienko "Błąd: Nie zidentyfikowano kond Debrid. Skonfiguruj swoje konta w menu ustawień, zanim spróbujesz odtworzyć element"
Tyle, że pomyślnie wg poradnika autoryzowałem RD i Trakta -,-
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Przejdź FEN.
Odpowiedz
#3
To nie jest odpowiedź na moje pytanie, a fena już nie ma (zwinęłi się razem z oath itd przy niedawnej aferze), nie ma nawet na  tutejszej liście legitnych wtyczek

(21-10-2022, 12:44 AM)Ryszard9 napisał(a): Problem z Seren na świeżej instalce Kodi na Windows.
Instalacja wg poradnika. Generalnie nic się nie różniło. Jedynie w aktualnej wersji zamiast Install Provider Package, trzeba wejść chyba w Zarządzaj pakietami dostawcy i tam zainstalować.
Konfiguracja wg poradnika.
Klikam szukaj, np nowe wyszukiwanie serialu, wpisuję tytuł, sezon, wybieram odcinek, kręci się kółko i widzę okienko "Błąd: Nie zidentyfikowano kond Debrid. Skonfiguruj swoje konta w menu ustawień, zanim spróbujesz odtworzyć element"
Tyle, że pomyślnie wg poradnika autoryzowałem RD i Trakta -,-

Aktualizacja, reautoryzowałem ponownie i niby poszło, ale podczas wyszukiwania "NIe znaleziono źródeł do odtworzenia". NIe wiem jak niektórym to działa, najwyraźniej jestem w grupie, której nie. Jakie macie ustawienia by oglądać źródła nietorentowe?
Odpowiedz
#4
Seren ma problemy z polskim językiem, może jak zmienisz Kodi na język angielski to coś pomoże. Ewentualnie musisz podesłać logi.

Ja używam Seren na zmianę z a4kstreaming, może Ci się spodoba: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(21-10-2022, 08:42 AM)Ryszard9 napisał(a): To nie jest odpowiedź na moje pytanie, a fena już nie ma (zwinęłi się razem z oath itd przy niedawnej aferze), nie ma nawet na  tutejszej liście legitnych wtyczek

(21-10-2022, 12:44 AM)Ryszard9 napisał(a): Problem z Seren na świeżej instalce Kodi na Windows.
Instalacja wg poradnika. Generalnie nic się nie różniło. Jedynie w aktualnej wersji zamiast Install Provider Package, trzeba wejść chyba w Zarządzaj pakietami dostawcy i tam zainstalować.
Konfiguracja wg poradnika.
Klikam szukaj, np nowe wyszukiwanie serialu, wpisuję tytuł, sezon, wybieram odcinek, kręci się kółko i widzę okienko "Błąd: Nie zidentyfikowano kond Debrid. Skonfiguruj swoje konta w menu ustawień, zanim spróbujesz odtworzyć element"
Tyle, że pomyślnie wg poradnika autoryzowałem RD i Trakta -,-

Aktualizacja, reautoryzowałem ponownie i niby poszło, ale podczas wyszukiwania "NIe znaleziono źródeł do odtworzenia". NIe wiem jak niektórym to działa, najwyraźniej jestem w grupie, której nie. Jakie macie ustawienia by oglądać źródła nietorentowe?
FEN od dawna już jest z powrotem a The Oath to teraz The Promise.
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Z całym szacunkiem dla uzytkowników ale na tym forum świat sie nie kończy....

Ezra ,którą próbujesz odpalić to klon FEN-a , w praktyce główna róznica jest taka ,ze niestety w kolejnym update Ezra "zgubiła" zakładkę w menu do ustawienia automatycznego pobierania napisów.
Odpowiedz
#8
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Ezra i FEN działają na windowsie zarówno w Kodi 19.4 Matrix jak i Nexus 20.
Czasem po zalogowaniu siię w RD trzeba ponownie autoryzowac trakt i uruchomic ponownie Kodi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości