Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezra - nie działa, albo albo źródło
#1
Świeża instalka, na windows, torrenty wyłączone.
Wpisuję dowolny tytuł (taki, który oglądałem na innych wtyczkach na boxie, ze starszą wersją kodi i miał dużo źródeł, działających w większości) -  na Ezra mam jedno źródło, albo w ogóle (a gdy w ogóle, to kodi się wiesza na tym oknie z wyszukiwaniem źródła i muszę zamknąć całe kodi w prawym górnym rogu)
A co za tym idzie, nie mogę zrobić loga, bo wyłączam kodi.

I z tego co widzę, to generalnie cokolwiek nie wpiszę to jest brak źródeł i zwieszka.

Fuksem trafił się Matrix - ale z jednym źródlem (a na Oath, na boxie na starym kodi jest dużo, w różnej jakości). I tutaj jak klikam na program do logów, to nic się nie dzieje.

Wyklinałem dużo tytułów z 2022, 2021, generalnie to co wiem, że powinno być. Z tytułów z brakiem źródeł i następnie oczywiście zwieszką to np Matrix Rewolucje, nowy Predator, Haloween Finał, Andor, Winx Saga (a akurat teraz córa ogląda na boxie -> oath i stare kodi, aż strach aktualizować).
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
I te wszystkie problemy na windowsie?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(22-10-2022, 03:25 PM)mjw napisał(a): I te wszystkie problemy na windowsie?
Tak. Na boxie nie sprawdzę, mam starszą wersję Kodi z oath (a ezry na starszą wersję nie ma), i nie zamierzam póki co aktualizować.. nie mam zamiennika, i z tego co widzę to kiepsko będzie z wtyczkami na nowym kodi. Chciałem potestować wtyczki na windzie.

Byłeś w moim wątku o Seren (wstawiłem loga) - swoją drogą Seren to na boxie też mi nie działał, niezależnie od jego czy kodi wersji, czy czysta instalka czy jakkolwiek (wszędzie zero źródeł). Więc tam olałem, tym bardziej, że nie ma imdb. Z tego co widziałem na forum czy w necie, to u wielu jest problem z Seren
Odpowiedz
#4
Nie opowiadaj takich rzeczy bo możesz wprowadzac innych w bład.
Na 19 Matrix-a jest wtyczek cała masa ,obecnie pewnie już więcej niż na 18-tkę bo te niesą już ani aktualizowane ani wspierane.
Jesli Ezra nie znajduje Ci żródeł to masz ja po prostu żle ustawioną.
Odpowiedz
#5
A sprawdzałeś na wersji portable?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

testowałem niedawno kilka rzeczy na 19.4 portable z tego linka i na windows 10 home x64 wszelkie wtyczki działały bez problemu.
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@Ryszard9 lekki offtopic - w jaki sposób korzystasz z IMDb w tych wtyczkach? Co to znaczy że jest albo nie ma integracji? Możesz mi na PW opisać?
Z tego co kojarzę to jest jedynie możliwość dodania konkretnego usera a potem przeglądanie jego list.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
(22-10-2022, 06:31 PM)somer napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

testowałem niedawno kilka rzeczy na 19.4 portable z tego linka i na windows 10 home x64 wszelkie wtyczki działały bez problemu.
Na win 10 czy win 11 wszystko działa bez problemu w kodi 19.XX, nawet w kodi 20 (ale to wiadomo, że nie dla każdego), tylko z polecaniem portable byłbym ostrożny. Portable się robi samemu jak potrzeba. Instalowanie (edit wiem ze portable sie nie instaluje- ot tak mi sie napisało) "gotowca" to ryzyko- nie wiadomo co tam ktoś "wsadził". Kolega ma problem mi się wydaje ze zrozumieniem jak dzialają wtyczki ktore wymagają konta debrid do dzialania, w nich jak wyłaczy źródła torrent, to niestety nic mu nie znajduje. Choć zaznaczam "wydaje mi się".
KOrzystam z RD i nigdy nie korzystałem z niego z torrentów i na starszej wersji kodi (na boxie), na starszych wtyczkach (np oath, the crew) normalnie mam tonę źródeł nietorrentowych. Swoją drogą w Ezra nie widzę opcji by wyłączyć torrenty, więc powinny być widoczne, nie?


(23-10-2022, 05:05 AM)Tomek napisał(a): @Ryszard9 lekki offtopic - w jaki sposób korzystasz z IMDb w tych wtyczkach? Co to znaczy że jest albo nie ma integracji? Możesz mi na PW opisać?
Z tego co kojarzę to jest jedynie możliwość dodania konkretnego usera a potem przeglądanie jego list.
Tak właśnie korzystam, interesują mnie wtyczki, które to mają i mogę wejść na listę np oglądanych seriali, albo dodanych filmów do watchlisty. Niczego szczególnego nie robię z imdb, po prostu korzystam z list na moim profilu. Seren np tego nie ma.
Odpowiedz
#9
Za "śledzenie" ogladanych seriali (kolejne odcinki ,kolejne sezony,kolekcja) jak również za watchlistę (lub kolekcję) filmów odpowiedzialny jest Trakt.
Właściwie wszystkie wtyczki mają synchronizację z Trakt podobnie jak wszystkie wtyczki korzystają ze żródeł torrentowych , różnica polega na tym ,ze mogą one byc albo "cached" czyli są już w chmurze RD albo "uncached" i wtedy można je do swojej chmury RD załadować.
The Oath (obecnie The Promise) i The Crew również korzystały z "cached torrent" i tak samo jak Ezra miały możłiwość wyłaczenia "uncached torrent".
Odpowiedz
#10
(23-10-2022, 08:52 AM)Ryszard9 napisał(a): Tak właśnie korzystam, interesują mnie wtyczki, które to mają i mogę wejść na listę np oglądanych seriali, albo dodanych filmów do watchlisty. Niczego szczególnego nie robię z imdb, po prostu korzystam z list na moim profilu. Seren np tego nie ma.

Czyli listy IMDb to takie "must have" np w przypadku FanFilm... warto wiedzieć....
Poza listami Trakt i Tmdb (ale tu co nieco zdradzam już...)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości