Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla Enigma2 - epgimporter
#1
Udało mi się podłączyć epg.ovh do mojego tunera (OpenATV, Enigma2). Działa OK, na liście kanałów nie ma irytujących dziur. Ostatnio były chyba jakieś problemy ze źródłami Rytec, które są domyślnie dołączone do EpgImportera. W załączniku macie listę kanałów skompresowaną i xml (usunąć rozszerzenie .txt).  Trzeba jeszcze wgrać plik sources do tunera (którego nie dodałem Smile ) Jeśli kogoś to interesuje to pisać, to może poprosi się admina o wystawienie tych plików na serwerze

Podziękowali: mjw, sky02


Załączone pliki
kodipigulka.channels.xml.xz.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 18
Rozmiar: 5.44 KB
kodipigulka.channels.xml.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 33
Rozmiar: 50.19 KB
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj @sium Smile Nie chcę Cię martwić, ale Twoja praca jest jak wojna z wiatrakami. Z tego co wiem, w Rytec Poland xml zaszły olbrzymie zmiany. Strukturalne i pokoleniowe. Teraz tym zajmuje się @azman i On jest odpowiedzialny za epg pl dla enigmy. Pewnie były jakieś perypetie na początku. Ale teraz chyba wszystko jest OK. Tu jest cały temat i wątek z tym związany:
 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Tam też można pisać do autora jak coś nie działa. Ale brawo za włożoną prace. I jak mogę Cię prosić to napisz małą instrukcję co i jak, dla zainteresowanych. A nóż będzie duży odzew to @mjw i ja coś z tym zrobimy.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluje. To musiała być bardzo żmudna i upierdliwa praca. Znam ten ból Wink
Odpowiedz
#3
Krótka instrukcja:
Instalujemy wtyczkę EpgImport
W ustawieniach epg wyłączamy wszystkie źródła epg
do katalogu /etc/epgimport (trzeba wiedzieć jak) wgrywamy plik kodipigulka.sources.xml (usunąć rozszerzenie .txt, dołączam plik, ale trzeba edytować żeby podać dokładny adres do pliku kodipigulka.channels.xml.xz)
restart enigmy
edycja źródeł epgimportera - wybieramy kodipigulka
manualny import epg w epgimporterze - i lista kanałów powinna się zapełnić danymi z epg

Wymagane jest umieszczenie pliku channels na jakimś serwerze, ja wrzuciłem sobie w sieć, ale nie podaję tego adresu.


Załączone pliki
kodipigulka.sources.xml.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 51
Rozmiar: 1.14 KB
Odpowiedz
#4
Kawał dobrej roboty @sium

Zawsze to jakaś alternatywa jak by u mnie się coś wyłożyło z [azman] Poland XMLTV.

Też tak zaczynałem.
Na początku własne źródło dla kilku kanałów IPTV, potem podbierałem parę kanałów z OVH.EPG a na koniec trzaskam EPG dla wszystkiego co PL na SAT oraz naziemnej i kablowej TV i nim się opanowałem to zebrało się jakieś 280 kanałów.

Powodzenia i rozwijaj swój projekt dalej
Odpowiedz
#5
(26-11-2022, 06:09 PM)azman napisał(a): Kawał dobrej roboty @sium
.......
Powodzenia i rozwijaj swój projekt dalej
A to nie wiedziałem @azman  , że jest nowy serwer EPG - spadkobierca Rytec. Szkoda, że nie wypuściłeś tego do źródeł importera zanim Rytec Poland zaczął niedomagać, wtedy pewnie nie kombinowałbym i się po prostu przełączył Smile . I pewnie tak zrobię jak się pojawi w liście źródeł Smile .  Łapka w górę dla Twojej roboty !!!
Odpowiedz
#6
@sium coś słabo śledzisz temat.

Informacja o tym że przejmuję opiekę nad polskim EPG jest na forum OPLi w wątku prowadzonym przez twórcę pluginu oraz na forum Sat-4-All.
Proces przejścia trwał 3 tygodnie zanim RytecTeam wyłączyli źródło Rytec Poland XML.

A jak byś popatrzył w plik rytec.sources.xml to też byś się chyba domyślił co jest grane a i dodatkowo włączył sobie stare źródło Rytec Poland XML które to jeszcze @doglover jakiś czas będzie utrzymywał.

Nic nie stało się nagle, wszystko było ustalone i omówione z kolegami z RytecTeam.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości