Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Tivimate 4.6.1 root
#21
(03-03-2023, 06:35 PM)satman napisał(a): Tivimate zaktualizowało się do Tivimate 4.7.0 i poprzednia padła.
4.7 nie daje się spaczować, więc powrót do 4.6.1, ciekawe na jak długo?
Ten nowy Update na 4.7 powstal tylko by zabezpieczyc sie przed patch-em.

U mnie 4.6.1  padlo juz wczesniej na jednym TV ale ponowny patch na 4.6.1 i wszystko znowu chodzi.
Po prostu trzeba jak na razie pozostac przy tej "starej" wersji.
Mysle, ze i tak warto ze wzgledu chocby na stalkera.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
No i 4.6.1 znowu padło, 4.7 działa jako kiler
Odpowiedz
#23
Może nie na temat, ale jakby ktoś chciał poświęcić nowe funkcje to niech poszuka zmodowanej wersji 2.1.5. ciężko było mi się do tego dokopać, ale działa bez przeinstalowywania u mnie już od okolo pół roku
Odpowiedz
#24
Jedynym mankamentem wersji 2.1.5 jest to, ze nie ma wbudowanego stalkera.
A tak przy okazji, to wersja 4.7.1 premium po ponownym patch od jakichs 2 tygodni dziala....
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#25
Racja, nie korzystam na codzien i zapomniałem o tym, sorki
Odpowiedz
#26
(11-03-2023, 12:10 PM)smiechol95 napisał(a): ...ktoś chciał poświęcić nowe funkcje to niech poszuka zmodowanej wersji 2.1.5. ciężko było mi się do tego dokopać, ale działa bez przeinstalowywania u mnie już od okolo pół roku...

Jedynym mankamentem wersji 2.1.5 jest to, ze nie ma wbudowanego stalkera.
A tak przy okazji, to wersja 4.7.1 premium po ponownym patch zprzed tygodnia jescze dziala....
Na rottowanych Box-ach (np. FireTv 4K) z tivimate_patch_2.0.apk dziala od poczatku, po pierwszym patch
bez najmniejszych problemow.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
1
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
@coni, przepraszam za głupie pytanie ale o co chodzi z tym "wbudowanym stalkerem"? Co to jest?
Odpowiedz
#28
Nie obsługuje portalu "Stalker" - tym samym nie można się pobawić w darmowe źródła tv np z tego sławnego wątku na forum:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=297

Smile
Odpowiedz
#29
@sonic
Jak juz wspomnalem, patch do wersji 4.71 (premium z portalem Stalker) dziala tylko na Boxach z root ewentualnie na Android TV
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#30
(15-12-2022, 08:01 PM)OlaszPL napisał(a): Zainstalowałem na Canal+ Box przez adb i jak na razie ładnie działa. Musiałem zainstalować dns66 z folderu, który ma już wbudowany adres serwisu tivimate do blokady. Zobaczymy ile pożyje.

Jak to się instaluje przez ADB? Bo chciałbym to zrobić na swoim Chromecast'cie 4 HD, o ile to możliwe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości