Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fire Tv Stick 4K Max - zasilanie usb
#1
Dostałem w prezencie sticka jak w temacie z UK. Nie mam przejściówki do gniazdka uk-pl. Więc podłączyłem sticka pod USB w telewizorze. Miałem taki komunikat [Obrazek: mFngSwDl.jpg]
Dodam że wszystko mi chodzi bez problemu.czyli ottnaviagator z listą od teele. Oraz kodi z dwoma wtyczkami fanfilm i ekino. Teraz pytanie? Czy jak podłącze pod zasilanie z gniazdka to może być coś lepiej? Czy to olać jak wszystko dobrze chodzi?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(01-01-2023, 04:14 PM)woland357 napisał(a): Czy to olać jak wszystko dobrze chodzi?

Nie brać do głowy, standardowy komunikat, zlekceważyć...w zastępstwie przejściówki można użyć starej ładowarki od smartfona.
Odpowiedz
#3
No właśnie tak mi się wydawało, że być może zasilania USB ten system nie traktuje jako stabilne i stąd ten komunikat.dzieki za podpowiedź z tą ładowarką do smartfona.jednak wystarczy mi gniazdo USB w telewizorze. Zawsze to trochę mniejszy pobór prądu. I jest estetycznie. Nic nie widać - wszystko schowane za TV. Jeszcze fajna jest tu opcja że można sobie skonfigurować podstawowe funkcje tv na pilocie od sticka. Także dwa piloty zastąpiłem tylko jednym od sticka
Odpowiedz
#4
Masz za słabe napięcie w porcie USB, sprawdź czy nie masz drugiego z mocniejszym wyjściem. Ja mam w telewizorze 2x USB, jeden ma 500mA drugi 900mA.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości