Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...kontrowersyjne VAVOO znów odżyło!...
#1
Exclamation 
Nie wiem z jakiego powodu temat Vavoo jest tutaj tabu!

Swego czasu jeden z kolegow wyrazil swoje zdanie na ten temat:
...Tu nie zajmujemy się forkami kodi (za wyjątkiem naszego własnego)...

wiec i dla mnie temat ten tutaj wtedy sie zamknal.
 
Oczywiscie mozaby sie co do tego sprzeczac! W koncu kazdy ma prawo do wlasnej oceny.

Mimo to, ciagle jestem na biezaco w temacie Vavoo bo jest on moim zdaniem wartym uwagi.
Jakby nie bylo, World TV na Vavoo dziala od lat i to nie tylko na kodi bez zarzutu.
 
Osobiscie nie mam takiego zamiaru "wsadzac kija w morowisko" ani "dotykac tych niewypalow" typu wtyczek Vavoo, czy forek na kodi! ale musze przyznac, ze jest od lat czestym tematem na innych rownie renomowanych forach,
a w dodatku ciagle sie rozwija.

A ostatnio mamy do czynienia, powiedzialbym  z przelomem w tym kerunku.

Dlatego tez postanowilem poraz kolejny poruszyc ten niewdzieczny temat.

Po wielu probach udalo sie wreszcie stworzyc proces samodzielnego (kazdy dla siebie) generowania list M3U z Vavoo waraz z EPG za pomoca jedynej Apki "Termux" i to bez znajomosci Linux-a.

Uwazam to na dzien dzisiejszy za spore i warte uwagi i publikacji osiagniecie.

Wtyczki (Forki) Vavoo na Kodi sa wiec w tym momencie zbedne.
Wystarczy do tego player do list m3u.

W przypadku szerszego zainteresowania tym tematem i oczywiscie za odgorna aprobata, w miare mozliwosci moglbym sie podzielic wiedza na ten tutaj tak kontrowersyjny temat Vavoo, podobnie jak to zreszta swego czasu tutaj zrobilem z
"Patch na Tivimate premium".  Wink

Podziękowali: wajnert, garfild209, matorax
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To ja się wypowiadałem na temat vavoo i dalej mam podobne zdanie - swego czasu narobili niezłego cyrku z js2py - teraz w k20 to mają utrudnione, ale nie mam ochoty na sprawdzanie co tam siedzi.. Jak dla mnie - dalej "podejrzane".
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Ja bym poczytał o co chodzi.
Odpowiedz
#4
Wiedzy nigdy nie za dużo, a opinie Tomka można dodać.
Odpowiedz
#5
Mnie w to nie mieszajcie. Kto chce się bawić, niech się bawi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
(23-02-2023, 01:19 AM)coni napisał(a): Nie wiem z jakiego powodu temat Vavoo jest tutaj tabu!

Swego czasu jeden z kolegow wyrazil swoje zdanie na ten temat:
...Tu nie zajmujemy się forkami kodi (za wyjątkiem naszego własnego)...

wiec i dla mnie temat ten tutaj wtedy sie zamknal.
 
Oczywiscie mozaby sie co do tego sprzeczac! W koncu kazdy ma prawo do wlasnej oceny.

Mimo to, ciagle jestem na biezaco w temacie Vavoo bo jest on moim zdaniem wartym uwagi.
Jakby nie bylo, World TV na Vavoo dziala od lat i to nie tylko na kodi bez zarzutu.
 
Osobiscie nie mam takiego zamiaru "wsadzac kija w morowisko" ani "dotykac tych niewypalow" typu wtyczek Vavoo, czy forek na kodi! ale musze przyznac, ze jest od lat czestym tematem na innych rownie renomowanych forach,
a w dodatku ciagle sie rozwija.

A ostatnio mamy do czynienia, powiedzialbym  z przelomem w tym kerunku.

Dlatego tez postanowilem poraz kolejny poruszyc ten niewdzieczny temat.

Po wielu probach udalo sie wreszcie stworzyc proces samodzielnego (kazdy dla siebie) generowania list M3U z Vavoo waraz z EPG za pomoca jedynej Apki "Termux" i to bez znajomosci Linux-a.

Uwazam to na dzien dzisiejszy za spore i warte uwagi i publikacji osiagniecie.

Wtyczki (Forki) Vavoo na Kodi sa wiec w tym momencie zbedne.
Wystarczy do tego player do list m3u.

W przypadku szerszego zainteresowania tym tematem i oczywiscie za odgorna aprobata, w miare mozliwosci moglbym sie podzielic wiedza na ten tutaj tak kontrowersyjny temat Vavoo, podobnie jak to zreszta swego czasu tutaj zrobilem z
"Patch na Tivimate premium". 
Witam, czy poda ktoś instrukcję jak wygenerować tą listę?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(29-09-2023, 10:54 PM)gargan napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (lub Twoja IP:8080/Poland.m3u). Port mozesz oczywiscie sam sobie ustalic (u mnie: 8080) a EPG uzyc np. z tego forum.
Alternatywnie mozesz rowniez sciagnac (download) taka liste bezposrednio za pomoca dowolnego browsera ale jest to wlasciwie niekonieczne.

Ponizej fragment takiej listy:

#EXTM3U
#EXTINF:-1 tvg-name="13 ULICA (6)" group-title="PL-Polsat",13 ULICA
#EXTVLCOPT:http-user-agent=VAVOO/2.6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#EXTINF:-1 tvg-name="ADVENTURE (6)" group-title="PL-Doku",ADVENTURE
#EXTVLCOPT:http-user-agent=VAVOO/2.6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#EXTINF:-1 tvg-name="ALE KINO+ (6)" group-title="PL-Polsat",ALE KINO
#EXTVLCOPT:http-user-agent=VAVOO/2.6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jesli dalej jestes tym tematem zainteresowany i czujesz sie na silach, to daj znac na PW.
Chetnie wprowadze Cie w ten ciekawy temat.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#8
Witam coni. Byłem szczęśliwym posiadaczem aplikacji StubeBox v4 na android ,dzięki której mogłem oglądać PL TV ,niestety coś się posypało i aplikacja przestała działać. Bardzo interesuje mnie Twoje rozwiązanie ,niestety nie posiadam wiedzy na temat wyciągania listy m3u przez aplikację Termux. Mam już zainstalowaną tą aplikację ale nie wiem jak użyć w niej programów start.sh itd. Czy mógłbyś nakreślić więcej szczegółów jak to zrobić? Potrafię operować listami m3u ,wiem z jakich elementów się składają. Będę ci bardzo wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz
#9
(22-10-2023, 10:37 AM)geglus napisał(a): Witam coni. Byłem szczęśliwym posiadaczem aplikacji StubeBox v4 na android ,dzięki której mogłem oglądać PL TV ,niestety coś się posypało i aplikacja przestała działać. Bardzo interesuje mnie Twoje rozwiązanie ,niestety nie posiadam wiedzy na temat wyciągania listy m3u przez aplikację Termux. Mam już zainstalowaną tą aplikację ale nie wiem jak użyć w niej programów start.sh itd. Czy mógłbyś nakreślić więcej szczegółów jak to zrobić? Potrafię operować listami m3u ,wiem z jakich elementów się składają. Będę ci bardzo wdzięczny za pomoc.
Witam,
dzieki za zainteresowanie.
Jak sie wyrobie, to postaram sie dzisiaj wieczorem, najpozniej jutro cos Ci podrzucic.
Milej niedzieli

Podziękowali: mozzarella
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#10
(22-10-2023, 11:09 AM)coni napisał(a):
(22-10-2023, 10:37 AM)geglus napisał(a): Witam coni. Byłem szczęśliwym posiadaczem aplikacji StubeBox v4 na android ,dzięki której mogłem oglądać PL TV ,niestety coś się posypało i aplikacja przestała działać. Bardzo interesuje mnie Twoje rozwiązanie ,niestety nie posiadam wiedzy na temat wyciągania listy m3u przez aplikację Termux. Mam już zainstalowaną tą aplikację ale nie wiem jak użyć w niej programów start.sh itd. Czy mógłbyś nakreślić więcej szczegółów jak to zrobić? Potrafię operować listami m3u ,wiem z jakich elementów się składają. Będę ci bardzo wdzięczny za pomoc.
Witam,
dzieki za zainteresowanie.
Jak sie wyrobie, to postaram sie dzisiaj wieczorem, najpozniej jutro cos Ci podrzucic.
Milej niedzieli
Dzięki za chęci ,czekam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości