Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C+Box .m3u problem
#1
Thumbs Up 
Witam 

Czy na C+Box normalnie można wczytywać listy M3U? Próbowałem przez kilka aplikacji i z tego co widzę gdy w nazwie pliku mam: filename*=Utf-8 to przez żaden program nie jestem w stanie załadować listy .Natomiast szperając w Google pobrałem dwa pliki które w file manager mają tylko nazwa pliku np: 11387956.m3u  i taka lista bez tego utf8 w nazwie normalnie działa ..
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(16-03-2023, 07:49 PM)pietras1984 napisał(a): Witam 

Czy na C+Box normalnie można wczytywać listy M3U? Próbowałem przez kilka aplikacji i z tego co widzę gdy w nazwie pliku mam: filename*=Utf-8 to przez żaden program nie jestem w stanie załadować listy .Natomiast szperając w Google pobrałem dwa pliki które w file manager mają tylko nazwa pliku np: 11387956.m3u  i taka lista bez tego utf8 w nazwie normalnie działa ..
Potrzebujesz aplikacji która ci odpali pliki m3u zainstaluj sobie na boxie którąś z tych aplikacji iptv pro, siptv, tivimate, televizo, iptv extreme Pro, a listę swoją ujrzysz na ekranie
Odpowiedz
#3
(17-03-2023, 10:13 AM)RebA napisał(a):
(16-03-2023, 07:49 PM)pietras1984 napisał(a): Witam 

Czy na C+Box normalnie można wczytywać listy M3U? Próbowałem przez kilka aplikacji i z tego co widzę gdy w nazwie pliku mam: filename*=Utf-8 to przez żaden program nie jestem w stanie załadować listy .Natomiast szperając w Google pobrałem dwa pliki które w file manager mają tylko nazwa pliku np: 11387956.m3u  i taka lista bez tego utf8 w nazwie normalnie działa ..
Potrzebujesz aplikacji która ci odpali pliki m3u zainstaluj sobie na boxie którąś z tych aplikacji iptv pro, siptv, tivimate, televizo, iptv extreme Pro, a listę swoją ujrzysz na ekranie

To nie to.Próbowałem przez 3 aplikacje ..miedzy innymi przez tv mate ..Nie ładuje listy a tak jak pisałem listy które w nazwie nie mają tego utf-8 śmigają ..To pewnie kwestia jakiegoś kodowania i zakładam że plik musiałby być inaczej zakodowany żeby ruszyło .

(17-03-2023, 10:13 AM)RebA napisał(a):
(16-03-2023, 07:49 PM)pietras1984 napisał(a): Witam 

Czy na C+Box normalnie można wczytywać listy M3U? Próbowałem przez kilka aplikacji i z tego co widzę gdy w nazwie pliku mam: filename*=Utf-8 to przez żaden program nie jestem w stanie załadować listy .Natomiast szperając w Google pobrałem dwa pliki które w file manager mają tylko nazwa pliku np: 11387956.m3u  i taka lista bez tego utf8 w nazwie normalnie działa ..
Potrzebujesz aplikacji która ci odpali pliki m3u zainstaluj sobie na boxie którąś z tych aplikacji iptv pro, siptv, tivimate, televizo, iptv extreme Pro, a listę swoją ujrzysz na ekranie

To nie to.Próbowałem przez 3 aplikacje ..miedzy innymi przez tv mate ..Nie ładuje listy a tak jak pisałem listy które w nazwie nie mają tego utf-8 śmigają ..To pewnie kwestia jakiegoś kodowania i zakładam że plik musiałby być inaczej zakodowany żeby ruszyło .

Niektóre aplikacje ładują puste playlisty a inne wywalą komunikat np Sparkle tv"Nie udało się przeprowadzić parsowania playlisty "
Odpowiedz
#4
Masz problem z formatem zapisu listy. Parsowanie za to właśnie odpowiada i jak jest błędne to na pewno zły format zapisu.
Najprościej wiedzieć pod jaki program czy usługę została zapisana albo przeprowadzić konwersję na zgodny z używanym programem.
Odpowiedz
#5
(17-03-2023, 02:33 PM)Ktosi napisał(a): Masz problem z formatem zapisu listy.  Parsowanie za to właśnie odpowiada i jak jest błędne to na pewno zły format zapisu.
Najprościej wiedzieć pod jaki program czy usługę została  zapisana albo przeprowadzić  konwersję na zgodny z używanym programem.
A jak taką konwersacje przeprowadzić ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości