Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 20 + PlusX na Xbox one zawiesza się
#1
Witajcie.
Od kilku lat używam kodi + plusX na xbox, jakiś tydzień temu "coś się popsuło". Przy włączeniu TV na kodi zaczęło się zawieszać.

Kiedyś miałem jakiś problem przy przejściu z Kodi 18 na 19, tak jak wcześniej zresetowałem konsolę i zainstalowałem kodi na nowo + skonfigurowałem plusX przez wtyczkę IPTV.

Niestety nic to nie dało. Włączam dowolny program, pojawia się kółeczko ładowania i kodi się zawiesza :|

Ktoś pomoże?

EDIT:
Okazało się że kodi nie odtwarza również zwykłych plików video z pendrive, także problem jest ogólnie z kodi a nie z telewizją.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(19-03-2023, 05:37 PM)CześćZnalazłeś rozwiązanie - mam ten sam problem z wtyczką WP Pilot; Lubią za to działa bez problemu mrWlodi napisał(a): Witajcie.
Od kilku lat używam kodi + plusX na xbox, jakiś tydzień temu "coś się popsuło". Przy włączeniu TV na kodi zaczęło się zawieszać.

Kiedyś miałem jakiś problem przy przejściu z Kodi 18 na 19, tak jak wcześniej zresetowałem konsolę i zainstalowałem kodi na nowo + skonfigurowałem plusX przez wtyczkę IPTV.

Niestety nic to nie dało. Włączam dowolny program, pojawia się kółeczko ładowania i kodi się zawiesza :|

Ktoś pomoże?

EDIT:
Okazało się że kodi nie odtwarza również zwykłych plików video z pendrive, także problem jest ogólnie z kodi a nie z telewizją.
Odpowiedz
#3
Witam, już MNIEJ WIĘCEJ wiem w czym problem.

W kodi każdy poleca wyłączenie sprzętowej akceleracji w zakładce odtwarzanie (ja też domyślnie wyłączałem bo pojawiał mi się zielony ekran itd. Obecnie w kodi 20 wyłączenie tej opcji powoduje zawieszanie się kodi, zarówno przy oglądaniu telewizji jak i odtwarzaniu filmów. Włączenie akceleracji powoduje że mogę oglądać filmy, ale czasami mam problemy z zielonym ekranem czy innymi pierdołami.
Odpowiedz
#4
Odtwarzacz -> Wideo -> Przetwarzanie -> Metoda Renderowania - zmieniłem z Automatyczne wykrywanie na Programową i działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości