Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wiem jak zrocic konfiguracje EPG.OVR
#1
Pomimo przeczytania poradnika nie wiem jak uruchomić bo nie mam listy m3u radio udało mi się uruchomić.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(27-03-2023, 05:28 PM)Marek napisał(a): Pomimo przeczytania poradnika nie wiem jak uruchomić bo nie mam listy m3u radio udało mi się uruchomić.
To zdobądź listę. Bez tego się nie da. Tutaj ani nie sprzedajemy ani nie handlujemy listami.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Piszecie ze darmowe to nic nie rozumiem co jest darmowe ?
Odpowiedz
#4
Darmowe jest epg czyli program telewizyjny. Czyli to co leci w danym momencie na danym kanale. Zaś sam dostęp do tv to inna sprawa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
To w takim razie nie rozumiem jak to działa
Odpowiedz
#6
Ale co? Dostęp do tv?
Musisz mieć jakąś listę m3u:
- niektóre wtyczki umożliwiają utworzenie takowej - np wtyczka do sweet.tv, chyba ta od polsatu także i wiele innych od mbebe - zależy gdzie masz TV - czy w polsacie, czy canal+ czy np na cda
- sama lista to tylko posz czególne programy TV - ale żeby wiedzieć co na nich leci potrzebujesz epg - które ekipa od kodiwpigulce udostępnia za darmo.
- czasem operatorzy udostępniają listy m3u
- możesz także czekać na rejestrację w plusx/teleelevidenie - i tam wykupić listę
- możesz kupić list na aliexpress - ale to jeśli lubisz ryzyko w działaniu (choć zdarzają się działające świetnie)
Ale pozyskaniem list się tu nie zajmujemy - są tematy w których możesz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. o zaproszenie, są tematy w których By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. możesz ogarnąć TV
I to wszystko masz opisane w tym poradniku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ten poradnik przeczytałem ale nie mam az takiego parcia na TV, wtyczka działa bo radio działa a jak dodać listę zapisana na dysku ?
Odpowiedz
#8
To fajnie że przeczytałeś. Przeczytaj go w takim razie raz jeszcze bo masz tam podane co robić żeby korzystać z listy zapisanej na dysku
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Było małym druczkiem ale piszecie ze mozna kopiowac i wklejac mnie to nie działa w kodi albo nie wiem jak to zrobic
Już uruchomiłem i działa
Odpowiedz
#10
Jest normalną czcionką - nie wszystko da się zrobić na zasadzie obrazków i filmów - tym bardziej że to prostą rzecz.
Poza tym - jak masz listę na dysku to nic nie przepisujesz/wklejasz - wystarczy ją wskazać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości