Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z logowaniem we wtyczce Polsat Box Go od mbebe
#1
Problem jak w temacie a dokładnie to wcześniej u rodziców: Kodi v.20 na Raspberry Pi 3 i wtyczka Polsat Box Go loguje do tej pory i działa bez problemu. Parę dni temu wykupiłem Polsat dla siebie i chciałem uruchomić Polsat Box Go na swoich urządzeniach tak, jak wcześniej u rodziców i napotkałem na problemy. O ile na urządzeniach - smartfonach z systemem Android dedykowana apka Polsatu "Polsat Box Go" loguje i działa poprawnie a także na komp. PC z windows-em poprzez przeglądarki www serwis "Polsat Box Go" loguję się i kanały TV działają OK. o tyle już na moim RPI 3B z XBian: Kodi v.20.1 z najnowszą wtyczką "Polsat Box Go" z repo od mbebe a także na Android TV (Android v.10.0) z Kodi v.20.1 najnowsza wtyczka "Polsat Box Go" nie loguje się - błąd logowania, niepoprawne dane logowania itp. Przełącznik rodzaju konta w opcjach wtyczki nic nie zmienia. Już parę dni walczę z tym problemem i nie mogę sobie poradzić. Temat ten kontynuuję też dopisując się na serwisie "github" pod tym linkiem:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Bardzo proszę o jakąś krótką instrukcję jak krok po kroku poradzić sobie z tym problemem. Z góry dziękuję za pomoc, będę bardzo wdzięczny.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości