Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset kodi do ustawień fabrycznych
#1
[Obrazek: EXHltcRl.jpg]
czesc potrzebuje pomocy. Zainstalowałem addon iptv merge.
Zepsuło mi to cała konfigurację i niechce mi się teraz lista odwiedzać brak epg. Po usunięciu tego program addon dalej pozostają w opcjach jego ustawienia. Usunelem data i cache z kodi w tv box / odinstalowalem kodi i zainstalowałem na nowo a te ustawienia dalej są. Które pliki mam usunąć żeby wszystko wróciło do normy. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(02-04-2023, 01:20 PM)b4rn3y napisał(a): [Obrazek: EXHltcRl.jpg]
czesc potrzebuje pomocy. Zainstalowałem addon iptv merge.
Zepsuło mi to cała konfigurację i niechce mi się teraz lista odwiedzać brak epg. Po usunięciu tego program addon dalej pozostają w opcjach jego ustawienia. Usunelem data i cache z kodi w tv box / odinstalowalem kodi i zainstalowałem na nowo a te ustawienia dalej są. Które pliki mam usunąć żeby wszystko wróciło do normy. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Tak wyglądają teraz ustawienia pvr simple client dzięki czemu można mieć i kilka profili, i je pojedynczo lub wszystkie naraz aktywować z różnymi listami i różnymi epg
Odpowiedz
#3
(02-04-2023, 02:57 PM)szopns napisał(a):
(02-04-2023, 01:20 PM)b4rn3y napisał(a): [Obrazek: EXHltcRl.jpg]
czesc potrzebuje pomocy. Zainstalowałem addon iptv merge.
Zepsuło mi to cała konfigurację i niechce mi się teraz lista odwiedzać brak epg. Po usunięciu tego program addon dalej pozostają w opcjach jego ustawienia. Usunelem data i cache z kodi w tv box / odinstalowalem kodi i zainstalowałem na nowo a te ustawienia dalej są. Które pliki mam usunąć żeby wszystko wróciło do normy. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Tak wyglądają teraz ustawienia pvr simple client dzięki czemu można mieć i kilka profili, i je pojedynczo lub wszystkie naraz aktywować z różnymi listami i różnymi epg
Ale jak je usunąć żebym miał tylko jeden
Odpowiedz
#4
Druga pozycja: remove addon configuration
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości