Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend i lista z Enigma2
#1
Witam, dostałem na testy boxa Mecool K II pro, zainstalowałem na nim Coreelec wg poradnika By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. .
Mam listę kanałów ze strony By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. na innym tunerze z enigmą właśnie.
Czytałem o możliwości konwersji listy z enigmy na akceptowalną przez Tvheadend, robię to wg tego poradnika By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Ale niestety brakuje mi od groma kanałów które na liście są, no nie ma tvn, brakuje też podziału kanałów zgodnie z listą, jeśli wybiorę grupę "Polskie FTA" mam tylko TV Trwam Smile jeśli wybiorę grupę Polskie również mam tylko w/w telewizję, a uwierzcie mi chciałbym oglądać więcej programów.
Proszę jeśli można o pomoc, co robię źle, lub jakiś manual najlepiej w j polskim abym mógł skonfigurować tvheadend.
Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Pewnie nie wymuszasz skanoeania i nie wczytuje ponownie nowych danych tylko cały czas używa starych.

Przeczytaj i zrób dokładnie zwłaszcza ostatnie zalecenia.
Odpowiedz
#3
Właśnie wymuszam skanowanie, tylko po skanowaniu mam nieaktywny przycisk "zapisz" w lewym górnym rogu, nie wiem czy to normalne.
Odpowiedz
#4
Podstawa to aktualna lista transponderow. Ta ktora jest w paczce z tvh jest do bani i mozna sie tylko niezle wkurzac patrzac w panel tvh obrazujacy ilosc bledow przy skanowaniu. Kiedys nawet napisalem sobie skrypt w bash-u ktory pobiera liste transponderow z serwisu King of Sat i konwerteruje ja do formatu tvh.

Jak juz masz dobra liste tr to wymus skanowanie. Jak ci przeskanuje calego satelite zaimportuj z E2 same bukiety (w panelu tvh jest taka opcja).

w/w tool tez dziala. Kiedys sie nim bawilem. Ja jednak preferuje sposob ktory opisalem.
-------------------------------------------------------------------------
X96 Max Plus 4/64 + DVBSky S960 + CoreELEC + VDR + OSCam
-------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
#5
(16-04-2023, 06:57 PM)callahan napisał(a): Podstawa to aktualna lista transponderow. Ta ktora jest w paczce z tvh jest do bani i mozna sie tylko niezle wkurzac patrzac w panel tvh obrazujacy ilosc bledow przy skanowaniu. Kiedys nawet napisalem sobie skrypt w bash-u ktory pobiera liste transponderow z serwisu King of Sat i konwerteruje ja do formatu tvh.

Jak juz masz dobra liste tr to wymus skanowanie. Jak ci przeskanuje calego satelite zaimportuj z E2 same bukiety (w panelu tvh jest taka opcja).

w/w tool tez dziala. Kiedys sie nim bawilem. Ja jednak preferuje sposob ktory opisalem.


Dziękuję za podpowiedź, a mógłbyś rozwinąć i dokładniej opisać swój sposób ?
Dziękuję za pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości