Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box od T-Mobile Magentatv box - kilka pytań
#1
Witam.
Mam kilka pytań do użytkowników tych boksów które daje obecnie t-mobile. W niedługim czasie będę z nimi podpisywał umowę na internet oraz telefon a że bardzo się opłaca z telewizją to pewnie wezmę dodatkowo ten pakiet. 

1 - Jak działa ogólnie to urządzenie. Mam tu na myśli obecny model.

2 - Na stronie t-mobile widnieje informacja że owe urządzenie nie obsługuje Netflix. "Dekoder MagentaTV Box nie umożliwia instalacji aplikacji Netflix. Oczywiście możesz korzystać z tej aplikacji w ramach Internetu światłowodowego T-Mobile np. poprzez Smart TV."

Czyli rozumiem że urządzenie nie jest certyfikowane?

Więc w takim wypadku zostaje mi Netflix tylko przez kodi albo Netflix RCU mod

3 - Jakie są dokładne parametry tego urządzenia? Procesor ilość RAM i dysk?

4 - jak z pozostałymi najpopularniejszymi aplikacjami takie jak Player, Polsat go itp?

5 - Pytanie z innej beczki. Na stronie t-mobile widnieje informacja że można korzystać na trzech urządzeniach jednocześnie. Wyszukiwałem aplikacji magenta TV na moim mi boxie oraz meecol i takowej nie znalazłem. Nie oznacza to że ta aplikacja nie będzie działać na tych urządzeniach. Po prostu nie wiem czy ona w ogóle istnieje na urządzenia Android TV inne niż ich dekoder czy po prostu nie jest wyszukiwana u mnie. Jeśli nie jest wyszukiwana u mnie to po przeniesieniu z innego urządzenia możliwe że da się ją uruchomić. Ma ktoś podobnie?
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości