Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Black Glass Nova i inne skórki zmieniające wygląd Kodi
#2
Video 
Dla zainteresowanych skórkami dla Kodi, duży wybór rozmaitych skórek znajduje się w  repozytorium  Funstersplace , Po zainstalowaniu tego repozytorium mamy możliwość instalacji dowolnej skórki, obecnie jest ich 12 w tym Black Glass Nova. Wszystkie z 12- stu skórek działają na Kodi Matrix i Nexus.

Repozytorium instalujemy z pliku zip:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ustawienia > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > np. plik wgrany na pędrajwa

Następnie,  Zainstaluj z repozytorium > Funstersplace Repository > Wygląd i działanie > Skóra > 12 skórek  Tak jak pisałem powyżej wszystkie działają na Kodi 19 i Kodi 20, jest to sprawdzone i pewne.

Zaznaczam, że pod względem szybkości działania Black Glass Nova  jest podobna do skórki  Extuary .

Extuary jest to zmodowana wersja systemowej skórki Estuary, podobnie jak Estuary MOD V2. 
Skórka  Extuary  dziala szybko oraz stabilnie. Ma też trochę inny interfejs. Polecam tę skórkę.

Repo Funstersplace ma też inne możliwości, ale ja nie jestem zainteresowany "kombajnami", wole instalować dodatki/wtyczki samodzielnie. 

Jednak zebranie 12 - cie bardzo ciekawych skórek w jednym repo jest super sprawą, ponieważ wygodnie można sobie przetestować dostępne do instalacji skórki dla Kodi i ewentualnie wybrać sobie najbardziej pasującą do indywidualnych preferencji. Dla mnie najbardziej odpowiednie są Black Glass Nova oraz Extuary. Kiedyś miałem inne ulubione skórki np. Titan, ale nie są one dostępne na Kodi 20, a ich zmodowane wersje są strasznie wolne np. Titan Bingie Mod.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Skórka Black Glass Nova, działa na Kodi 19 oraz na Kodi 20. - przez arkady1964 - 28-04-2023, 05:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości