Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Black Glass Nova i inne skórki zmieniające wygląd Kodi
#6
Video 
@szopns, napisał, "Staram siię nie komentować takich postów ale tym razem nie mogę tego nie zrobić. linkować repo po czym napisać, że nie jesteś zainteresowany kombajnami to trochę nie tak. I ten zbiór 12 sztuk też cieniutki, a zobacz na Guidos skinbase (nie linkuje bo ogarniesz w kilka sekund) zobaczysz żę 12 to słabo,a i może znajdziesz coś lepszego do polecania."


Dzięki za odzew. Co do mego nie zainteresowania "kombajnami", zaszło nieporozumienie, gdyż polecając  skórkę Extuary  napisałem poniżej, że repo funstersplace ma też inne możliwości (niż instalacja samych tylko "gołych" skórek...)  tj.  jest to również repozytorium z programami wizard, z możliwością wypakowania z zapisanych linków do paczek tzw. build - ów Kodi . Pozwala to automatycznie pobrać i wypakować build (kompilację) zmieniający wygląd i instalujący wiele różnych dodatków do kodi. W tym przypadku tj. z repo Funstersplace build dodatki/wtyczki są niepolskojęzyczne. Repo Funstersplace ma takie główne zadanie, ja jak napisałem nie jestem zainteresowany "kombajnami" (nawet polskojęzycznymi build-ami). Gdy napisałem "kombajn" nawiązałem do wizard-a zawartego w tym repo (wizard/build to taki automatyczny "kombajn") oraz, że wole instalować dodatki/wtyczki samodzielnie...  Nie interesują mnie żadne build-y tj. "kombajny".  
Na dowód tego, że słowo "kombajn" już dużo wcześniej używałem dla określenia wszystkich wizard - ów/build - ów, przytaczam słowa z mego postu, który nie był modyfikowany od dnia 10.06.2020 roku:
>  Skórka Titan i titan Vanilla bardzo dobrze działa z Tom Wizard. Co prawda nie jestem miłośnikiem tego typu "kombajnów" (jednak wolę instalować wybrane wtyczki/dodatki), ale gwoli informacji, że Titan i titan Vanilla można zainstalować jako skórkę Tom Wizard na Kodi 17 i Kodi 18 . <
Te zdania powyżej napisałem w jednym z wątków postu o Titan Vanilla:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
To tyle dla wyjaśnienia co miałem na myśli używając słowa "kombajn"...

Wracając do Guidos Skinbase, znałem to repo, ale pomimo tego, że jest tam podanych około 50 skórek (48 skórek), nie ma tam skórek, które mnie obecnie interesują, ale jednak jest tam duży wybór i niektóre z podanych tam skórek mogą spodobać się innym użytkownikom Kodi.

GUIDOS SKINBASE  Tylko skórki dla Kodi 19+20 :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wracając do repo  Funstersplace  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ,  zaznaczam, że są tam podane skórki, których niestety, ale nie ma w repo  Guidos Skinbase . W tym dwie aktualnie najbardziej polecane przeze mnie skórki tj.

1. Black Glass Nova
2. Extuary  (zmodowana Estuary - domyślna skórka Kodi)

Repozytorium Funstersplace jako jedyne zawiera w swoim składzie te 2 - ie skórki razem. Podałem to repo w tym poście, ponieważ ułatwia to instalację tych skórek dla zainteresowanych.   Smile

Oczywiście, wybór używanej skórki na Kodi jest sprawą indywidualną. Naprawdę tylko zależną od potrzeb i upodobań, mi obecnie pasują te dwie powyższe skórki, moja pozytywna ocena tych skórek jest subiektywna, ale mogą się one spodobać w działaniu na Kodi niektórym użytkownikom. Dlatego zwracam na te 2 - ie skórki szczególna uwagę, z pośród dziesiątek dostępnych skórek na Kodi. 

Pozdrawiam

Edit.  Nie bez znaczenia jest też fakt, że skórki Black Glass Nova oraz Extuary można zainstalować dosłownie na każdym dowolnym sprzęcie z Androidem/Androidem TV na którym działa Kodi 19 Matrix i Kodi 20 Nexus, skórki te wraz z podanymi poniżej 3 - ma skórkami (ogółem 5 lekkich skórek) działają naprawdę bardzo szybko. Skórki w rodzaju Titan Bingie Mod koniecznie do poprawnego działania wymagają sprzętu dość wydajnego, aby działały w miarę szybko.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Skórka Black Glass Nova, działa na Kodi 19 oraz na Kodi 20. - przez arkady1964 - 29-04-2023, 03:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości