Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Black Glass Nova i inne skórki zmieniające wygląd Kodi
#7
Szopns, napisał,  "(...)  może znajdziesz coś lepszego do polecania."


Moim zdaniem, coś lepszego to nie, ale też nic gorszego. Są to 3 - skórki, które co prawda przewinęły mi się już, ale tutaj są w jednym repo tj. 
GUIDOS SKINBASE  tylko skórki dla Kodi 19+20 :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z 48 skórek z tego repo wybrałem tylko 3 lekkie skórki (są to zmodowane wersje znanych skórek).

Trzy skórki w wersjach lekkich - Lite/Minimal/Light:

Mój zdecydowany faworyt, z repo Guidos Skinbase .
1.  Slam Lite 20   Confluence skin by Jezz_X.
 
Prosta i szybka skórka.
2.  Confluence minimal   Skóra Confluence autorstwa Jezz_X

Lekka i szybka skórka.
3.  KUS Mediacenter Light

Na powyższych 3 - ech skórkach zamyka się moja lista polecanych przeze mnie skórek z repo Guidos Skinbase . Razem ze skórkami  Black Glass Nova  i  Extuary  z repo Funstersplace  -  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , bardzo  polecam te 5 - ięć skórek do przetestowania dla zainteresowanych.  Skórki mają bardzo małe wymagania sprzętowe,  są niezawodnie oraz szybko działają na każdym sprzęcie z systemem Android/Android TV. Wszystkie podane w tym poście skórki bardzo dobrze funkcjonują na Kodi 19 i Kodi 20.

Oczywiście, skórek jest wiele, ciekawe skórki są podane w spisie skórek do Kodi 19+:
 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
Jest więc z czego wybierać i testować.  Gdy komuś przypadnie do gustu jakaś  skórka może sobie ją zastosować na Kodi, użytkowanie Kodi jest wtedy dużo przyjemniejsze i wygodniejsze.  Natomiast 5 - ięć wyszczególnionych przeze mnie w tym  poście skórek, jest to tylko dodatkowa  propozycja do ewentualnego przetestowania.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Skórka Black Glass Nova, działa na Kodi 19 oraz na Kodi 20. - przez arkady1964 - 29-04-2023, 09:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości