Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TB7 player
#11
(02-10-2023, 12:09 PM)ssooqq napisał(a): Znowu coś się posypało. Sprawdzam na 4 urządzeniach i wyskakuje błąd.

A Ja sprawdziłem na "piątym" losowo wybranym urządzeniu...działa bez najmniejszych!


[Obrazek: Hbq0E21.jpg]

[Obrazek: k3tSl2I.jpg]

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@Łonogrzmot dziękuję za sprawdzenie. Nie wiem co źle robię. Skąd masz wtyczkę? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.?
Odpowiedz
#13
(02-10-2023, 09:31 PM)ssooqq napisał(a): Skąd masz wtyczkę?

Kodi 20.2 wtyczka wersja 1.0.6, tak jak wskazałeś z repozytorium kodiwpigulce.

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#14
Potwierdzam, znajduje źródła, ale przy przy próbie odpalenia niektórych z nich wyskakuje błąd tak jakby ich nie było. Jednak jak się wejdzie w historie na tb7 to tam widnieją linki do pobrania źródeł które chcieliśmy odpalić. Tak samo w tb7 Player i Fanfilm.
1
Odpowiedz
#15
Mam tak samo już od kilku tygodni. Fanfilm Źródła xt7 znajdue. Ale w kodi biblioteka jest pusta. Tak samo addon od tb7 jest pusty pomimo że na stronie w historii plików normalnie widzę pliki.
Odpowiedz
#16
Czy wie ktoś może jak to naprawić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
To problem po stronie tb7
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
(25-10-2023, 06:52 AM)owwkddl napisał(a): Potwierdzam, znajduje źródła, ale przy przy próbie odpalenia niektórych z nich wyskakuje błąd tak jakby ich nie było. Jednak jak się wejdzie w historie na tb7 to tam widnieją linki do pobrania źródeł które chcieliśmy odpalić. Tak samo w tb7 Player i Fanfilm.

Z ciekawości, czy zwróciłeś uwagę, dla jakich serwerów ma to miejsce?
Bo np. u mnie, dla źródeł, które hostowane są na serwerze WPLIK, to często jest problem, ale już np. dla WRZUCAJ dobrze działa.

Jak próbuje sprawdzić poprzez stronę www taki link, to często albo się BARDZO wolno pobiera, przez co nie da się oglądać tego online, albo błąd przekroczenia czasu oczekiwania, a po kilku godzinach już błąd 404 (choć powinno być ważne dobę). Dla źródeł hostowanych na WRZUCAJ praktycznie zawsze u mnie działa.
Odpowiedz
#19
Witam, od jakiegos czasu nie odtwarza zrodel z XT7, to samo u kolegi z TB7, zrodla znajduje ale zaraz przerywa wczytywanie i wyskakuje blad lub poprostu urywa.
Odpowiedz
#20
Spójrz na post powyżej swojego.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości