Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TB7 player
#21
Trafiłem na pliki, które mają w nazwie znak ukośnika, czyli "/"
Przykłady: 
Graczykowie E01 https://max-warez.com.avi
albo
Oppenheimer (2023) MULTi.1080p.BluRay.x264-KiT / Polski Lektor i Napisy PL.mkv

Nie wiem jak to jest w ogóle możliwe, ale jakby ktoś też trafił na takie źródło, a tb7 player nie chciał mu tego odtwarzać, to zmodyfikowałem nieco kod wtyczki, aby sobie radziła z takimi przypadkami.



Przy okazji zmieniłem domyślną wyszukiwarkę na taką jak na stronie www oraz usprawniłem działanie wtyczki.
Ta wersja pozwala też na odtwarzanie za pomocą alternatywnych playerów, jeśli ktoś sobie je zdefiniuje, czyli np. poprzez MX Player, czy VLC - przydatne dla starszych plików, które na nowszym sprzęcie Kodi "szarpie" (starsze AVI, XVIDy)

Inne:
- przyspieszyłem pobieranie następnej strony wyników
- podaję więcej informacji dla użytkownika, szczególnie w przypadku wystąpienia problemów
- dodałem czas wygaśnięcia pozycji w Bibliotece
- dodałem informację o serwerze, na którym znajduje się plik
- dodałem dodatkowe potwierdzenie przed "zakupem" wybranej pozycji
- odrzucanie źródeł nie będących plikiem wideo (na podstawie rozszerzenia) - mniej "śmieci" na liście wyników
- usunąłem sortowania wg rozmiaru (nie zawsze się sprawdza) - ważniejsza jest nazwa, szczególnie, że ostatnio zwracanych jest dużo niepotrzebnych i niepasujących rekordów
- można zmienić zmienną User-Agent, która pozwala "podszywać" się pod inny program, co może w niektórych przypadkach pomóc na błąd 403

Załączam 3 wersje, ponieważ uzależnione to jest od tego jaką kto ma konfigurację obecnie, jeśli chodzi o zainstalowane dodatkowe moduły w KODI.

Plik można potraktować jako instalkę, czyli w Kodi wybrać "Zainstaluj z pliku zip", albo podmienić sobie plik "addon.py" oraz "settings.xml" z tegoż archiwum.
UWAGA: Zainstalowanie z pliku zip spowoduje wyłączenie automatycznych aktualizacji dla tej wtyczki do czasu ponownego zainstalowania jej z repozytorium.

Testowałem na Windowsie 7, 10, Kodi 19.5 oraz 20.3, a także na Android TV 8.

XT7 nie testowałem, tylko pozmieniałem w kodzie frazy z tb7 na xt7, bo to podobno te same serwisy, tylko różniące się nazwą.
Także jeśli coś nie będzie działać, to proszę o komentarz.

W razie czego Zawsze można powrócić do poprzedniej wersji wtyczki - wystarczy ją jeszcze raz zainstalować z repozytorium.

Ostatnia wersja jest z dnia: 24-04-2024

Podziękowali: ssooqq


Załączone pliki
plugin.video.tbseven_1.0.8_(tylko_gdy_FanFilm_dziala).zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 1
Rozmiar: 16.29 KB
plugin.video.tbseven_1.0.8_(aktualizacja_na_wczesniejsza_z_repo).zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 0
Rozmiar: 37.67 KB
plugin.video.tbseven_1.0.8_(niezalezna_calkowicie).zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 0
Rozmiar: 837.28 KB
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
@tele

Pytanko - na ile te poprawki są tożsame z service packiem przygotowanym przez Ciebie do Fanfim. Nie ukrywam, że moim podstawowym narzędziem jest Fanfilm, a tb7 Player mam tylko pomocniczo.

Z góry dzięki
Odpowiedz
#23
To są zupełnie różne wtyczki.

Też głównie korzystam z FanFilm, ale czasami z różnych względów, potrzebuje skorzystać z tej wtyczki, więc ją ulepszyłem, bo oryginalna przestała cokolwiek wyszukiwać.

Wersja z 31-03-2024 - poprawne logo dołączone do paczki i dodatkowe opcje w ustawieniach wtyczki


Załączone pliki
plugin.video.xt7_1.0.8_(tylko_gdy_FanFilm_dziala).zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 0
Rozmiar: 13.79 KB
plugin.video.xt7_1.0.8_(aktualizacja_na_wczesniejsza_z_repo).zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 1
Rozmiar: 35.07 KB
Odpowiedz
#24
Ponieważ trochę osób pobrało (choć może licznik na to nie wskazuje, a to dlatego, że co jakiś czas podmieniam pliki na nowsze), aczkolwiek nie wiem, czy wykorzystało, to może ktoś napisze, czy to w ogóle zadziałało Wam?
Jakieś problemy z instalacją były?
Odtwarza źródła? (Bo zmienił się sposób wywołania odtwarzacza).
Jestem ciekawy.
Odpowiedz
#25
Działa Smile
To naprawdę duży krok naprzód - wtyczka stała się funkcjonalna i przejrzysta (wcześniej bardzo rzadko jej używałem).
Jedna tylko uwaga: jeśli podmieniasz pliki do pobrania (bez zmiany numeru wersji) to informuj o tym, bo łatwo to przegapić.
Z wersją z 5 marca był jakiś kłopot dotyczący logowania w serwisie, natomiast wersja z 11 marca jak na razie działa bez problemu.
Dobra robota.

Podziękowali: tele
Odpowiedz
#26
Dzięki za komentarz.
Fajnie, że pozytywny, ale negatywny też jest cenny, bo cokolwiek "mówi".
Nikt do tej pory się nie odezwał, więc co jakiś czas sam testowałem. Też trafiłem któregoś dnia na problem z logowaniem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
@tele
Dzięki Mistrzu Smile
plugin.video.tbseven_1.0.8_(niezalezna_calkowicie).zip
Działa na Canal Box 4k. Na chromecast nie, ale na tym gównie dużo rzeczy nie działa.
Dzięki wielkie Smile
Odpowiedz
#28
@ssooqq
Dzięki za komentarz.
Słyszałem, że na Chromecascie z wieloma sprawami jest problem - Google dużo blokuje.
Ale jakbyś mógł jeszcze napisać, czy na Chromecast nie loguje się, czy tylko nie odtwarza?
Może ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia?
Odpowiedz
#29
(12-03-2024, 10:50 PM)ssooqq napisał(a): Na chromecast nie, ale na tym gównie dużo rzeczy nie działa.

Kilka przykładów? rzekomo "nie działających", sprawdzę autopsyjnie.

tele napisał(a):Słyszałem, że na Chromecascie z wieloma sprawami jest problem

Źle "słyszałeś".

tele napisał(a):ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia?

Mam zupełnie inne...Chromecast 4 4K/Kodi 20.5/wtyczka 1.0.8_(niezalezna_calkowicie), logowanie/wyszukiwanie/odtwarzanie działa bardzo dobrze.


[Obrazek: uG0nt8kl.jpeg]

[Obrazek: a4Gwolwl.jpeg]
Odpowiedz
#30
@tele Na chromecast mogę się zalogować, wyszukać pliki, ale jak chcę oglądać to nie chce się włączyć i urządzenie się zawiesza.

@Łonogrzmot Przy wybudzaniu wyłącza wifi albo zwalnia internet do 2mbit. Tivimate nagrywa materiały jedną sekundę. Problem z wtyczką jak wyżej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości