Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką YouTube z repo Kodi.
#1
Posiadam Kodi na dwóch sprzętach: TV z Android v.10 Kodi 20.1 oraz Rspb. Pi 3B z Xbian Kodi 20.1 i na obydwóch ta sama wtyczka YouTube z podstawowego repozytorium Kodi - "Kodi ad on repository" i od jakiegoś czasu na obydwóch sprzętach nie można odtworzyć żadnego filmiku z YouTube. Po uruchomieniu dowolnego filmiku od razu wyskakuje komunikat: "YouTube Treści nie są dostępne w tej aplikacji" oraz "Nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w pliku dziennika zdarzeń".  Problem powstawał stopniowo - na początku komunikat był sporadycznie, czasami i po ponownym uruchomieniu tego samego filmiku - już działało. Stopniowo błąd pojawiał się coraz częściej i coraz trudniej było cokolwiek oglądać przez YouTuba. A od paru dni już nic się nie da oglądać, bo cały czas tylko ten błąd. Zaglądałem do Log-a i wydaje mi się jak by były jakieś problemy z Pythonem - z zapisem kodu we wtyczce. Czy u kogoś występują podobne problemy jak u mnie? Czy problem jest tylko u mnie lokalnie czy może trzeba oczekiwać na jakąś aktualizację wtyczki YouTube? Dziękuję za wszelkie sugestie w tym temacie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
sprawdź którąś z tych wersji:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Albo czekaj naoficjalny update, problem jest u wszystkich google coś popsuło...
Odpowiedz
#3
Coś się ruszyło w temacie tego błędu??
U mnie to samo. Żadnego video włączyć nie można
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
panowie czy jest jakaś możliwość albo obejscie zainstalowania tej wtyczki na wersji kodi 19.2 ??
Odpowiedz
#6


Podziękowali: testxp28
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
A czemu musisz mieć to stare kodi?
na 20.2 wtyczka youtube którą linkuję powyżej nadal działa, kodi 19.2 wyszło prawie 2 lata temu i jest już zabytkiem...
Odpowiedz
#9
(30-09-2023, 06:03 AM)jon1022 napisał(a): A czemu musisz mieć to stare kodi?
na 20.2 wtyczka youtube którą linkuję powyżej nadal działa, kodi 19.2 wyszło prawie 2 lata temu i jest już zabytkiem...

Zależy mi na dźwięku DTS a 19.2 to ostatnia wersja która jeszcze go wypuszcza ALE odziwo wczoraj zainstalowałem KODI 20 + wtyczkę youtube z podanego linku i wszystko elegancko chodzi nawet DTS i youtube dlatego na razie testuję i jak nie będzie problemu to zostanę na kodi 20
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości