Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titan MOD
#71
Information 
Potestowałem trochę Kodi 21 Omega Beta 3 z testową skórką Titan MOD. Dla moich potrzeb Kodi 21 Omega Beta 3 już teraz działa wystarczająco dobrze...  Zostaje na moim Android TV do czasu wydania wersji RC 1, następnie wersji RC 2, następnie wersja ostateczna stabilna Kodi 21 Omega.

Ja obecnie wersji nocnych Kodi nie mam zamiaru instalować, ponieważ działanie Kodi 21 Omega Beta 3 jest dla mnie zadawalające. Jednak jak ktoś ma ochotę potestować nocne wersje Kodi może to robić, biorąc pod uwagę ostrzeżenie, które napisałem powyżej w wątkuNiektóre nocne wersje Kodi mogą działać lepiej od Kodi 21 Omega Beta 3, ale może być, że będą wersje całkiem błędne.  W założeniu nocne wersje Kodi tworzone są przez programistów dla programistów lub osób mających umiejętności programisty w celu dalszego ulepszenia Kodi i pozbycia się błędów. Po prostu wersje nocne Kodi, są to wersje testowe i co noc są wydawane do czasu powstania wersji stabilnej z danej lini Kodi, w tym przypadku Kodi v21 Omega.

Życzę miłego testowania Kodi 21 Omega Beta 3.   Smile

Pozdrawiam


Edycja.  Zaznaczam, że Kodi 21 Omega Beta 3 to jeszcze wersja testowa, tylko, że pozbawiona wiekszych błędów. Gdy ktoś potrzebuje wersji stabilnej powinien używać Kodi 20 z lini Nexus (lub WBMC 20.4 Nexus), do czasu wydania ostatecznej stabilnej wersji Kodi 21.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
Information 
Dla chcących mieć zainstalowane w systemie 2 Kodi tj. Kodi i fork WBMC, dostępny jest najnowszy stabilny fork (rozgałęzienie) Kodi na Androida TV/Androida WBMC v20.4 Nexus. Dla większość urządzeń Android TV obecnie używa się WBMC w formacie ARM V7A, natomiast format ARM V8A między innymi dla Nvidia Shield TV oraz Nvidia Shield TV Pro:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Do instalacji WBMC v20.4 z pliku APK z pendrive na Android TV polecam prosty menadżer plików (można też użyć każdy dowolny menadżer plików lub instalować z przeglądarki internetowej Android TV)  Info, File manager:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wonderbox.tv Media Center (WBMC) fork Kodi na Androida TV/Androida, tak jak pisałem wcześniej może służyć jako "koło ratunkowe", ponieważ Kodi 21 Omega Beta 3 z zainstalowaną testową skórką Titan MOD (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.), to jednak wersje próbne i mogą (lecz nie muszą) sprawić problem. Gdyby coś nie działało, można użyć WBMC 20.4 Nexus. Oczywiście, że wymaga to zdublowania dodatków na Kodi i WBMC, ale jest to tylko propozycja dla zainteresowanych zainstalowaniem 2 Kodi na Android TV/Android.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#73
Information 
Testowa skórka Titan MOD jest kompatybilna z najnowszą wersją Kodi 21 Beta 3 Omega (nowa wersja xbmc.gui 5.17.0).  Info na stronach:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Moje wrażenia z działania skórki Titan MOD, po kilku dniach korzystania z Kodi 21 Beta 3 Omega vs. Kodi (WBMC) v20.4 Nexus.

Skórka w obu wersjach Kodi działa bardzo dobrze, nie przycina, nie zawiesza się, działa szybko i stabilnie.  Smile  
Zaznaczam, że biorę pod uwagę jedynie stabilność działania w filmach z zainstalowanych dodatków wideoNic innego nie oceniam i nie mam zamiaru oceniać, a wyrażone zdanie jest moim subiektywną oceną...

Titan MOD jest obecnie moją ulubioną skórką Kodi. Zaskarbił sobie moje serce przez takie cechy, jak wygodna obsługa i dostarczanie dużej ilości informacji w przejrzysty sposób. Do tego skórka Titan MOD ma bardzo dużo możliwości konfiguracji wyglądu skórki w zależności od indywidualnych upodobań. Moje główne wymaganie jakie mam wobec skórki zainstalowanej na Kodi, to musi mi się ona przede wszystkim podobać z wyglądu. 
W wątku Titan MOD vs. Titan Vanilla są podane niektóre ustawienia dotyczące wyglądu, które stosuję w Titan MOD, info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dla zainteresowanych, w wątku o Titan Vanilla są zawarte ustawienia zmieniające wygląd skórki oraz sposoby na zainstalowanie wymaganych zależności w skórce, wszystko to można zastosować również w skórce Titan MOD, ponieważ są to pokrewne skórki wywodzące się bezpośrednio z Titana:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam


Edycja 1.  Dla przypomnienia, zwracam szczególną uwagę na motyw "Charcoal and Blue theme" (motyw węgla drzewnego i błękitu), który bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z następnie załączonym "Używaj wąskiego menu ekranowego" - załączone  (zmienia pasek wyszukiwania filmów w interfejsie skórki na całą szerokość ekranu, co znacznie ułatwia poruszanie się po filmie). Motyw "Charcoal and Blue theme" daje bardzo duży komfort w obsłudze OSD skórki. Warto ten motyw przetestować na skórce Titan MOD. 
Fajne też są inne motywy dostępne dla skórki Titan MOD zmieniające wygląd i kolorystykę interfejsu skórki Titan Mod, o niektórych wspomniałem w:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Edycja 2.  Zależności skórki Titan MOD wymagane dla działającej testowej wersji Kodi 21 Beta 3 Omega  (zależności podane z pogrubionym tekstem są absolutnie niezbędne do poprawnego działania wersji testowej na Kodi 21 Beta 3 Omega):
 - plugin.program.autocompletion
 - script.artwork.beef
 - script.module.metadatautils
 - script.module.musicbrainz
 - script.module.thetvdb
 - script.skin.helper.colorpicker
 - script.skin.helper.service
 - script.skin.helper.widgets
Do pobrania z:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Aby skórka Titan MOD działała na Kodi 21 Omega koniecznie jeszcze trzeba zainstalować dodatek zip 
 - script.skin.helper.backgrounds-1.0.37.zip (lub wyższy).
Do pobrania z:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Edycja 3.  Mam załączoną skórkę Titan MOD na sprzęcie z Android TV. Używałem wielu skórek dla Android TV, ale moim zdaniem zdecydowanie najlepszą dla Android TV jest Titan MOD. Skóra ma świetny wygląd i duże możliwości w ustawieniach skóry.
Sterowanie Android TV za pomocą pilota jest bardzo wygodne. Nawigacja na pasku postępu wideo działa świetnie na Nexusie i Omedze od wersji Titan MOD 20.1.25 i 20.1.26   Smile
Kilka innych skórek również ma tę funkcję, ale działa w nich słabo, jest nieprecyzyjna i zawiesza się podczas nawigacji za pomocą pilota Android TV.
Bardzo zachęcam wszystkich użytkowników Kodi do wypróbowania skórki Titan MOD, jest to naprawdę lekka skórka, mająca bardzo małe zapotrzebowanie na pamięć. Wyjątkowo szybko i stabilna w działaniu.  Do tego skórka Titan MOD jest cały czas rozwijana przez autora i opiekuna skórki Fuchs2468.  Zaznaczam, że skórka Titan  MOD znakomicie sprawdza się szczególnie na Android TV.
Odpowiedz
#74
Information 
Informacja dla fanów skórki Titan MOD.  

Opiekun i twórca skórki Titan MOD Fuchs2468  (od wersji Nexus) wciąż pracuję nad aktualizacją Titan MOD dla Kodi Nexus, na podstawie tej nowej aktualizacji dla Nexusa stworzy wersję skórki Omega Titan MOD.

Źródło informacji:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Do czasu nim Fuchs2468 wyda oficjalną wersje Titan MOD na Omegę, zainteresowani mogą potestować skórkę na Kodi 21.0 Omega rc1  (The Release Candidate 1 pre-release build), gdyż wersja przedpremierowa Kodi 21.0 Omega rc1 została udostępniona. Na stronie internetowej Kodi wystarczy kliknąć zakładkę "Prerelease" i wybrać, czy chcemy pobrać instalator w formacie ARM V7A  (32-bit) czy format ARM V8A  (64-bit).  Wersja na Android TV/Android (format ARM V7A używany jest przez większość urządzeń Android TV, natomiast format ARM V8A np. przez Shield TV):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Skórkę Titan MOD 20.1.26, która została zaktualizowana do wersji xbmc.gui 5.17.0.
Opis instalacji wersji testowej Titan MOD dla Kodi 21.0 Omega rc1, zawarty jest w wątku oraz na stronie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zaznaczam, że jest to skórka oraz wersja Kodi testowa i wszystkie funkcje mogą nie działać na Kodi 21.0 Omega rc1, ale zdecydowana większość funkcji działa.  Jednak dla osób wymagających stabilności działania polecam pozostanie na Nexusie do czasu wydania stabilnych wersji na Omegę. Pragnę podkreślić, że wersje próbne nie gwarantują wszystkich funkcji i stabilnego działania, ale dają zainteresowanym możliwość ich wypróbowania
W moich postach, niekiedy piszę o rzeczach, które zaawansowanym użytkownikom Kodi niekiedy mogą wydawać się oczywiste, ale dla początkujących mogą być przydatne...

Pozdrawiam


Edycja.  Uwaga!  Nie ma już potrzeby dla zainteresowanych korzystania z testowej skórki Titan MOD Omega wersja 26, ponieważ w repozytorium Fuchs246 dostępna jest wersja 27 (Titan MOD Omega wersja 21.1.27) lub wyższa, gdy będą kolejne aktualizacje skórki Titan Mod Omega dla Kodi 21 w repozytorium:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#75
Information 
W tym dniu same dobre wiadomości dla fanów Kodi.

DenDy, dodał do skórki Arctic Zephyr 2: Resurrection (AZ2:R) dodatkową funkcje, teraz to naprawdę jedna z najlepszych skórek dla Kodi.  Smile

Fuchs2468, dokonał aktualizację Titan MOD na Nexusa oraz Omegę  Smile , dla zainteresowanych info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Repozytorium Fuchs2468 dla skórki Titan MOD, wersja na Nexusa i Omegę. Pobieranie z oficjalnej strony:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam


Edycja 1.  Potestowałem skórkę Titan MOD Omega zainstalowaną z repozytorium Fuchs246 ((repository.fuchs246-1.0.2):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Skórka działa bez problemów. Instalacja na Kodi 21.0 Omega rc2  (The Release Candidate 2 pre-release build). 
Wersja przedpremierowa Kodi 21.0 Omega rc2 została udostępniona w połowie marca 2024 roku (Aktualizacja z 18 marca 2024 r.) . Na stronie internetowej Kodi wystarczy kliknąć zakładkę "Prerelease" i wybrać, czy chcemy pobrać instalator Kodi w formacie ARM V7A  (32-bit) czy format ARM V8A  (64-bit).  Wersja na Android TV/Android (format ARM V7A używany jest przez większość urządzeń Android TV, natomiast format ARM V8A np. przez Shield TV):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Edycja 2.  Jest już dostępna stabilna wersja Kodi 21 Omega. 

Skórka Titan Omega działa na na niej bardzo dobrze, poniżej linki dla zainteresowanych zmianą niektórych ustawień tej skórki np. motywy, kolory itp.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości