Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titan MOD
#41
Information 
Dla wszystkich zainteresowanych do potestowania wersja na Titan MOD Omega "Nocne testowe" Kodi v21 (Nightlies Kodi v21), aktywny link do pobranie skórki Titan MOD Omega w postaci pliku ZIP (Rozmiar: 60,6 MB):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Szersze info w:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Development Builds  v20 & v21 Nightly Development Builds (Nocne kompilacje rozwojowe Kodi v20 i v21)  Downloads (Pliki do pobrania):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam


Edycja. Uwaga!  Powyższe wersje to wszystko wersje testowe.

Zalecam zainstalować aplikacje WBMC v20.3 (ARM32 bit) Nexus i na niej stabilną wersję Titan MOD Nexus:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
W systemie Androida TV,  2 aplikacje  Kodi i WBMC (fork Kodi) działają niezależnie. Daje to nam możliwość użytkowania 2 Kodi (WBMC to fork Kodi) w jednym systemie (WBMC jest to aplikacja identyczna w działaniu do Kodi).
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Information 
Zaznaczam, że testowe "nocne" Kodi v21 i testowa skórka Titan MOD Omega (wersja 20.1.26) mogą nie być stabilne oraz skórka może nie mieć pełnej funkcjonalności...

Dlatego ja na moim box-ie Canal+ mam zainstalowany WBMC 20.3 Nexus i na nim skórkę Titan MOD 20.1.26 (Nexus), gdyby coś nie działało na testowym "nocnym" Kodi v21, to działa na WBMC 20.3 Nexus.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#43
Information 
Dzięki Davorf dostępny jest stały link do pobrania testowej wersji  skórki Titan MOD Omega (wersja 20.1.26) w postaci pliku ZIP (60,6 MB), Titan MOD działający na testowej "nocnej" Kodi v21:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowania ode mnie dla Davorf za edytowanie i podanie skórki Titan MOD Omega  Smile (edytowanej z Titan MOD 20.1.26 Nexus) do MediaFire:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podczas instalacji skórki mogą być wymagane zależności, trzeba je pobrać i zainstalować z pliku ZIP (wszystkie wymagane zależności), jest to prosta metoda instalowania zależności . Trzeba pobrać wszystkie wymagane zależności z Internetu, podając nazwę wymaganej zależności, a następnie zainstalować ją z pliku zip na Kodi. Wymaganą zależność pobieramy w formie pliku zip z Githuba lub IWF1 (iwf1.com) lub z innej strony internetowej, na której dostępna jest wymagana zależność do pobrania.  Info w wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wątek jest o Titan Vanilla, ale metoda instalacji z pliku ZIP wymaganych dla skórki zależności jest identyczna dla wszystkich skórek.

Szersze info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Według csts - "Wersja 5.17.0 (na Nexusie Titan MOD) działa dobrze na mnie na Kodi Omega beta 2 - na Arch Linux, kodi-git." Jest to wersja z wpisanym kodem (xbmc.gui)  <import addon="xbmc.gui" wersja="5.17.0"/>

Pozdrawiam


Edycja. Uwaga!  Oczywiście, że skórka z pliku ZIP jest to edytowana wersja Titan MOD 20.1.26 Nexus działająca na Kodi v21  ("nocne" wersje testowe), dlatego nie wszystkie funkcje tej skórki mogą działać na Kodi v21. Jednak większość funkcji powinna działać, ale mogą występować problemy z niektórymi funkcjami.
Odpowiedz
#44
Information 
Na Android TV mogą być problemy (lecz nie muszą) z najnowszymi testowymi wersjami nocnych Kodi 21.  Natomiast, wszystko stabilnie działa na WBMC 20.3 Nexus. Aktualnie korzystam z tego forka wraz ze skórką Titan MOD 20.1.26 Nexus (na Android TV mam też obok forka WBMC 20.3 zainstalowane nocne wersje testowe Kodi).  Proponuję użytkownikom Androida instalację WBMC 20.3 i korzystanie z tego forka, ponieważ działa on stabilnie i pozwala na instalacje w systemie Android dodatkowo Kodi obok WBMC.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#45
Information 
Tak jak napisałem powyżej dla chcących stabilności zalecam korzystanie z WBMC 20.3 lub Kodi 20.3 na Androidzie.



Zgodnie z radą Davorf zainstalowałem skórkę Titan MOD Omega na moim urządzeniu Canal+ Android TV.

Zainstalowałem zależności z repozytorium Fuchs. Instalując repozytorium Fuchs z pliku zip:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wykonując następujące kroki:
1. Zainstaluj z repozytorium
2. Repozytorium Fuchs
3. Kontekst menu (Context menu)   ->   Usługa Skin Helper (Skin Helper service)
4. Dodatki do programów (Program add-ons)   ->   Usługa Skin Helper Kopia zapasowa skóry (Skin Helper Service Skin Backup)
5. Dodatki wideo (Video Add-ons)   ->   Widżety Skin Helper (Skin Helper Widgets)

Koniecznie trzeba także zainstalować dodatek zip z:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Następnie zainstalowałem skórkę Titan MOD Omega: 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowania dla Davorf za instrukcję.



Na moim drugim urządzeniu z Android TV (Xiaomi Mi Box S) zdecydowałem się na aktualizację z Kodi 20.3 Nexus do nocnej wersji testowej Kodi w wersji 21 z zainstalowaną skórką Titan MOD.

Zainstalowałem nocny test Kodi v21 bezpośrednio na Kodi v 20.3. Dodatki zostały przeniesione tj. dokonana została migracja dodatków z Kodi v20.3 do Kodi v21, ale Titan MOD (ABI 5.15.0 xbmc.gui) został automatycznie odinstalowany z powodu niezgodności (niekompatybilności).

Jednakże wszystkie zależności i inne dodatki pozostały w systemie.

Następnie pobrałem:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zainstalowałem Titan MOD Omega (ABI 5.17.0 xbmc.gui) bez żadnego problemu na nocnym teście Kodi v21.


Pozdrowienia


Edycja.  Informacja dla @somer oraz innych użytkowników zainteresowani skórką Titan MOD na Omega. Obie powyżej podane metody pozyskania skórki Titan MOD na Kodi v 21 Omega są sprawdzone tj. działa instalacja skórki Titan MOD na Omega.

Zaznaczam, że zainstalowanie skórki Titan MOD daje możliwość przetestowania Titan MOD Omega na nocnej wersji testowej Kodi 21. Ponadto dla wielu użytkowników ważna jest zdolność Kodi 21 do obsługi wielu najnowszych systemów wideo i audio.

Uwaga.  Oczywiście, że podane powyżej metody instalacji robione są na wersjach testowych Kodi. Testuję Titan MOD Omega na Kodi v21 i jestem bardzo zadowolony z tej opcji. Wiem, że jest wiele innych osób zainteresowanych testowaniem Titan MOD Omega na Kodi v21 i są świadome, że nie jest to stabilna wersja (mogą wystąpić problemy). Jednak naprawdę chcą móc przetestować Titan MOD na Kodi v21. Przecież to tylko opcja dla zainteresowanych, a nie konieczność...

Zwracam uwagę, że bardzo ważne jest, aby istniała możliwość wyboru, na której wersji Kodi użytkownik będzie mógł zainstalować skórkę Titan MOD. Mając swobodę wyboru, może zainstalować wersję stabilną lub testową, mając na uwadze, że wersja testowa może działać z problemami.
Odpowiedz
#46
Information 
Powyżej w poście są podane możliwości instalacji skórki Titan MOD na testowych wersjach Kodi 21 Omega.   Smile

Podkreślam, że są  to jednak wersje testowe mogące zawierać błędy lub w kolejnych wersjach testowych mogą występować problemy. Dlatego jak ktoś chce używać wersji stabilnej, musi używać skórkę Titan MOD wersji 20.1.26 na Kodi 20.3 Nexus lub WBMC 20.3 Nexus. Instalując skórkę Titan MOD Nexus z repozytorium.fuchs246-1.0.1:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Ja zrobiłem na Omedze aktualizacje do 20.1.26 z 24.

Nie wiem jak u innych ale u mnie działa. Denerwuje mnie tylko ten niebieski obraz "Prosze czekać"

Jak tylko zobaczę na repo Fuchsa na gicie coś nowego w dodatkach do Omega to instaluje od razu z zipa. Moze dlatego bez problemów mi aktualizacje zrobiło.

W jakieś zaawansowane funkcje nie wchodzę i ustawienia skóry. To co ustawiłem kiedyś tam kiedyś to działa i nawet nie mam potrzeby zaglądać co się zmieniło. Aktualizacje w kodi powyłączane all. Jak chce to ręcznie każdy z osobna z zipa instaluje.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#48
Information 
@Muffex  Chodzi Ci oto, że pojawia się okno z informacją "Ładowanie...  Proszę czekać", które wyskakuje oprócz zajętej animacji (wirujący okrąg).

Moim zdaniem jest to naprawdę przydatna funkcja. Najlepiej jednak, jeśli w ustawieniach będzie dostępna opcja włączenia/wyłączenia tej funkcji, gdyż nie każdemu użytkownikowi jest ona potrzebna. 

Opiekun skórki Titan MOD Fuchs2468 zapowiada, że zrobi bez problemu w kolejnej aktualizacji przełącznik tej funkcji tj. włącz/wyłącz, cytat: 
"Pomyślałem, że to fajna funkcja, która tak naprawdę informuje cię, że ładowanie twojego dodatku zajmuje trochę więcej czasu.  Oczywiście mógłbym też zainstalować w skórce przełącznik tej funkcji."

Następna aktualizacja będzie raczej dla Nexusa, dla Omega trzeba ją będzie zrobić np. z edytowanego pliku ZIP, chyba, że Fuchs2468 wprowadzi wersję testową Titan MOD Omega do swego repozytorium.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#49
Information 
W wątku powyżej została podana testowa skórka Titan MOD Omega na testowe kodi v21. Chcę wyraźnie ostrzec użytkowników, że nie są to wersje ostateczne i mogą nie być stabilne.

Programiści udostępniają wersje testowe, zanim ostateczna wersja dotrze do użytkowników. Celem jest udoskonalenie i naprawienie problemów, które mogą wystąpić przed globalną premierą. Dzieje się tak w przypadku każdego rodzaju oprogramowania. Kodi ma również proces wydawania wersji testowych przed opublikowaniem ostatecznej wersji Kodi.

Dlatego wiedząc, że są to wersje próbne, trzeba być przygotowanym na możliwe problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z wersji próbnej Kodi. Wersja próbna Kodi może powodować problemy z wydajnością i niekompatybilność z już zainstalowanymi dodatkami. Są jednak osoby, które są zainteresowane pobraniem najnowszej wersji próbnej z oficjalnej strony Kodi i przetestowaniem skórki Titan MOD Omega i należy im to umożliwić. Poza tym dostępnych jest również kilka innych skórek do testowania Kodi v21 (być może lepiej dopracowanych, mi jednak najbardziej pasuje skórka Titan MOD i tej używam na Kodi).
Testowałem już Titan MOD Omega wielokrotnie na najnowszych testowych nocnych wersjach Kodi v21 i jestem bardzo zadowolony z tej skórki. Pomimo tego, że to wersje testowe, na moim sprzęcie z Android TV skórka Titan MOD Omega sprawdza się świetnie na testowych wersjach Kodi 21 Omega.  Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#50
Information 
@Muffex, ja z ustawień skórki zainstalowałem animacje, która powoduje, że okno z informacją "Proszę czekać"  ("Ładowanie... Proszę czekać") jest dla mnie "strawniejsze".

Użyłem do tego funkcji wyświetlającej Gify nazwanej w ustawieniach skóry Animowany obraz zajętości. Gify (animacje) animację rozproszenia zajętości tj. animowaną informuję, że trwa ładowanie dodatku, którą można zmienić w ustawieniach skóry Titan MOD. Używa się do tego funkcji Animowany obraz zajętości. Nie jest to zaawansowana funkcja i jest bardzo prosta do ustawienia, a zawiera naprawdę wiele fajnych animacji:
Ustawienia > Ustawienia skóry > Ustawienia ogólne > Animowany obraz zajętości > Pobierz więcej > pobieramy dodatek autorstwa Kodi ANIMATED BUSY SPINNERS BASIC (kliknąłem na ten u góry) > Po instalacji  przewijając do dołu mamy do wyboru bardzo dużo różnych animacji Animated Busy Spinners Pack > kliknąłem kilka razy do dołu i wybrałem >  chasing snakes.gif   (Animated Busy Spinners Pack)  (fajna jest też animacja o nazwie netflix fatty lub podobna netflix origin) > OK

Do tego możemy zmienić kolor wyświetlanego Gifa (animacji) w funkcji Animowany obraz zajętości, ponieważ w skórce Titan MOD jest w ustawieniach skórki funkcja gdzie zawsze można zmienić kolor  animowanego rozproszenia obrazu zajętości na dowolny z wyświetlonej palety barw (Color Palette: rainbow lub inna paleta barw):
Ustawienia > Ustawienia skóry > Ustawienia ogólne > Kolor rozproszenia animacji zajętości > Color value: np. żółty (ffffff00), lub inny wybrany, który zatwierdzany przyciskiem "Zapisz".

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości