Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box z DVB-T2 co polecacie obecnie?
#1
Witam szukam boxow na Android TV z obsługą DVB-T2 + Netflix (certyfikat)
Muszę nabyć 2 sztuki tak w granicach 500zl max za jedną.
Wiem że jest już ich kilka na rynku np.:
- Strong SRT 420
-Homatics BOX Q + DVB-T/T2 Tuner (na USB)
-Homatics Box R + +DVB-T/T2 Tuner (na USB)
-inne jakieś branżowe z Play / C+ itp
Jednak nie miałem z nimi styczności osobiście. Nie znam ich płynności działania. Żadne dodatkowe bajerach jak Dolby Atmos, HDR itp nie są mi potrzebne.
Jedynym warunkiem jest jak wspominałem powyżej DVB-T2 + Netflix (certyfikowany). Chcę aby działał stabilnie, nie wieszał się, nie zacinał itp, musi być płynny na tyle na ile pozwoli budżet 500zl za sztukę.
Może na forum jest ktoś kto miał styczność z kilkoma różnymi modelami i wypowie się jaki będzie działał najlepiej.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja mam Homatics box Q i dziala bardzo spoko bo ma procka Amlogic S905X3 i czysty android TV wiec nie zamula. Mialem tez na chwile tuner na USB C i tez dzialal ok z kablowka i z dvb t2. Pilocik tez przyjemny.
Odpowiedz
#3
Ja myślałem nad Homatics Box R, bo ma 905x4 jednak to nie jest wyznacznik jeśli będzie soft kulał, dlatego szukam ogólnie opinii.
Odpowiedz
#4
(06-05-2023, 05:38 PM)r0siu napisał(a): Ja myślałem nad Homatics Box R, bo ma 905x4 jednak to nie jest wyznacznik jeśli będzie soft kulał, dlatego szukam ogólnie opinii.
Ja polecam play now box v3 i nokia 8000/8010

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#5
Zgadzam się z ReBA, pod względem ceny to najlepszy jest sprzęt który polecił. Jak sprzęt ma być do odbioru telewizji oraz korzystania z aplikacji, to spoko, da radę.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Jak na tym Play now box v3 działa DVB-T2? Czytałem że jest w miarę zoptymalizowany. Minusem jest chyba że jak z wolnego rynku to w prawym górnym roku jest ten napis coś o zalogowaniu, który jest wyświetlany na każdej aplikacji. Na pewno na plus jego cena. Możesz powiedzieć co ma na procesor, nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Pytasz o procesor, jest podobny jak w Canal+ Box, ponieważ to bardzo podobne sprzęty. Procki w obu box-ach są całkowicie wystarczające do bezproblemowego działania. Oczywiście, że nie jest to rakieta i nie służy do gier, gdzie są duże wymagania sprzętowe.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
A jak z tym napisem w prawym górnym rogu? Tylko zmiana launchera?
Odpowiedz
#9
Sprzęt od operatorów, pod względem technicznym nie jest to z pewnością zły sprzęt, ale z reguły jest z drugiej ręki. Mogą być problemy z gwarancją itp.  

Z nowych sprzętów ciekawą i tanią propozycją wydaje się być  STRONG SRT420 dekoder DVB - T2  Android TV  z certyfikacją.  Recenzja na YouTube:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Cena około 70 - 80 euro.

Pozdrawiam

Edit.  Oczywiście są nowe (ze sklepu) lepsze dekodery Android TV z DVB - T2, ale są one dużo droższe. Z nowych (ze sklepu) to jest chyba z tańszych najlepszy sprzęt tj. Android TV z DVB - T2... 


 79,9079,90
Odpowiedz
#10
(06-05-2023, 10:00 PM)arkady1964 napisał(a): Pytasz o procesor, jest podobny jak w Canal+ Box, ponieważ to bardzo podobne sprzęty. Procki w obu box-ach są całkowicie wystarczające do bezproblemowego działania. Oczywiście, że nie jest to rakieta i nie służy do gier, gdzie są duże wymagania sprzętowe.

Pozdrawiam
 
V2 ma taki procesor jak C+. V3 ma S905x4.


Co do napisu o zalogowaniu, on wyskakuje jak jest uruchomiony domyślny launcher Play Now, jeśli działa inny (laucher Play Now jest wyłączony, bo jeśli jest "pod spodem" to napis dalej jest) domyśly launcher to problemu nie ma.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości