Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyniki real debrida, nieodtwarzalne "pack"
#1
Mam wykupiony Real Debrid, korzystam ze źródeł torrentowych. Wiem, że takie coś jak uncached u mnie nie odpali, a co to jest za źródło z "pack" na końcu? one też mi się nie włączają, dzisiaj już 3 serial (sprzed kilku lat, znane) odtwarzałem i gdzieś na 3/4 odcinku nagle tylko źródło/a "pack" i koniec oglądania.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Uncached odpali jesli przerzucisz go do chmury.Jakiej wtyczki uzywasz ?
Odpowiedz
#3
(08-05-2023, 05:15 AM)somer napisał(a): Uncached odpali jesli przerzucisz go do chmury.Jakiej wtyczki uzywasz ?

Jakiej chmury? Nie wiem której, raz jedna raz druga. Mam stary cudem działający Oath, Ezra, Seren i dwie inne jakieś.
NIe mam żądnej chmury. Gdy otwieram uncached albo wspomniane PACK to przelatuje.

I co to jest to pack? jest zarówno cached jak i uncached, żadne pack nie odpala się
Odpowiedz
#4
Zainstaluj sobie FEN tu masz samouczek razem z adresem repo
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
to obecnie najszybsza i najlepsza wtyczka wspolpracujaca z RD.
The Oath już od bardzo dawna nie jest wspierany, Ezra to klon FEN powstały w okresie gdy ten czasowo padł, nie wiem jak jest obecnie z jej wsparciem Seren to dinozaur.....
Pack odnosi się do całego sezonu .

Podziękowali: Laczyslav
Odpowiedz
#5
Tak tylko dodam że odcinki seriali oznaczone jako "PACK" działają bez problemu w FEN
A co do wtyczki "EZRA" to nadal działa, ale jak ją zainstalowałem w styczniu to od tamtej pory chyba żadnej aktualizacji nie było, więc może być to porzucony projekt...
Odpowiedz
#6
dzięki, zobaczę tego fena
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Jesli przkierujesz uchached torrent do chmury RD , to RD włacza się w sieć bittorent zasysając torenta do chmury.Ty potem odpalasz go tak samo jak cached torrent ,którym się właściwie staje.
Nadal jednej nie bierzesz udzialu w wymianie plików, nadal jesteś chroniony.

Najpierw zainstaluj FEN.
Odpowiedz
#9
(08-05-2023, 05:42 PM)somer napisał(a): Jesli przkierujesz uchached torrent do chmury RD , to RD włacza się w sieć bittorent zasysając torenta do chmury.Ty potem odpalasz go tak samo jak cached torrent ,którym się właściwie staje.
Nadal jednej nie bierzesz udzialu w wymianie plików, nadal jesteś chroniony.

Najpierw zainstaluj FEN.
jak się przekierowywuje do chmury rd? wystarczy, że "włączę/kliknę" na źródło we wtyczce?
Odpowiedz
#10
Musisz w ustawieniach włączyć dodawanie torrentow do chmury.Jesli będziesz miał z tym problem ,wieczorem wrzucę screen.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości