Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi się nie uruchamia
#1
Cześć,

Posiadam TV Sony A8H Android 9.
Korzystałem od dłuższego czasu z Kodi v19.5 wszystko działalo pięknie do czasu kiedy kilka dni temu nie mogłem uruchomić Kodi. Czyściłem pamięć podręczną, restartowałem tv nadal to samo.
Wczoraj postanowiłem, że postawię najnowszą wersję Nexus 20.1. Postawiłem kilka apek:
Fen, Autowidget. Przed chwilą próbuję odpalić Kodi i ponownie na etapie bootowania pojawia się logo i na tym koniec.
Czy ktoś wię co się dzieje? Dotychczas wszystko działało pięknie. Czy jest jakaś możliwość aby uruchomić ponownie Kodi?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(22-06-2023, 05:52 PM)jp44 napisał(a): Czy ktoś wie co się dzieje?

W domyśle była instalacja Nexusa na czysto, nie aktualizacja na starą wersję?

Wyczyszczenia pamięci podręcznej aplikacji Kodi, następnie restart odbiornika nie skutkuje pozytywnie?

Masz wystarczający zapas wolnej pamięci wewnętrznej w TV?
Odpowiedz
#3
4 GB wolnej przestrzeni dyskowej. Wyczyściłem całą pamięć apek w tym Kodi, restartowałem TV i Kodi nie uruchamia się. Nie mam bladego pojęcia co się stało.

Na czysto pobrałem plik Apk Kodi 19.5 zainstalowałem, chodziło długi czas i nagle przestało, później odinstalowałem wyczyściłem calą pamięć i ze sklepy Google Play pobrałem najnowszą wersję Nexus 20.1.

EDIT

Myślę, że coś się po prostu popieprzyło z ustawieniami.
Wyczyściłem pamięć, odinstalowałem, co ciekawe na domyślnej skórze nie mogłem wybrać zmiany języka był dostępny wyłącznie english, podobnie nie było przycisku do pobrania, wyboru innych skór. Dopiero po odpaleniu fresh start wszystko wróciło do normy,

Zobaczymy czy teraz będzie w porządku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości