Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka Tv online Vectra
#1
Hej. próbuje na Kodi 20 zainstalowac wtyczkę do Vectry w radiu z Androidem ale mam niestety problemy. Próbowałem na Kodi 20 19.0 i 19.4 zainstalowac plik zip w wersji 1.0.1 i od razu wyskakuje bład "Zależności nie mogą zostać spełnione"
Natomiast wersja 0.0.7 instaluje się bez problemu lecz po wprowadzeniu loginu i hasła pojawia się komunikat "App Check token is request". Przeglądałem poradniki, próbowałem pobierać linki lecz większość z nich nie istnieje. Co tu można doinstalować lub zmienić żeby wtyczka zaczeła działać
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wszystko dobrze zrobiłeś. Problem w tym, że Vectra wprowadziła dodatkowe zabezpieczenia, Firebase App Check oraz captchę, wtyczka oczekuje na poprawkę: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Odpowiedz
#3
Witam, posiadam urządzenie AlfaWise A8, jest tam android 8.1, jednak jego działanie to tragedia działa jak muł. Zależało mi na wtyczce TvSmartGo Vectra, ale niestety na tym androidzie nie działa i nie ma aktualizacji do wyżdzej. Działa na tym urządzeniu LibreElec, natomiast problem jest wtyczką mbebe instaluje się, pobiera potrzebne dodatki z repozytorium, można zalogować się na konto ale przy uruchomieniu nie odbiera programów online. Próbowałem z różnymi wersjami LibreElec ale skutek jest zawsze ten sam. Moze ktoś doradzi co należaloby sprawdzić czy to w ogóle to ruszy. Nie chciałbym kupować kolejnego urządzenia.
Odpowiedz
#4
Z tego co słyszałem jakiś problem z tą wtyczką w zakresie odtwarzania kanałów jest, ale żaden z jej użytkowników nie zgłosił problemu autorowi...
Odpowiedz
#5
(02-01-2024, 06:10 AM)mtr81 napisał(a): Z tego co słyszałem jakiś problem z tą wtyczką w zakresie odtwarzania kanałów jest, ale żaden z jej użytkowników nie zgłosił problemu autorowi...
Przeczytałem wszystkie wątki dotyczące tej wtyczki i właśnie dokońca nie wiedziałem czy ten problem mam ja czy inni użytkownicy też. Była jakaś poprawka w poscie na GitHubie 9 pażdziernika, nawet ktoś napisał że jest okey, a taraz widzę, że u innych też nie działa.
Odpowiedz
#6
No to sugeruję zgłosić problem githubie u mbebe razem z logami, bo tak to nie ma sensu dyskutować
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@mbebe poprawił co trzeba i wtyczka znów działa.

Odpowiedz
#8
Stan aktualny, wtyczka @mbebe oczekuje na poprawkę. Niezależnie powstała nowa wtyczka, znajduje się w repozytorium @mtr81.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości