Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 mini problem z instalacją dual boot'a.
#1
Witam,

może ktoś wie w czym tkwi haczyk ? Nie instaluje dual boot'a z karty ( gxl_p281_2g ). Urządzenie: X96 mini, S905W, 16/2G, Android 9, wersja jądra 4.9.113. Wcześniej na innych S905W nie miałem problemów.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Pewnie w tym haczyk że sam coś gdzieś spiepszyłeś. Po prostu post z cyklu nie działa i zgadnijcie dlaczego.
Odpowiedz
#3
Raczej mało prawdopodobne. Sprawdziłem poprawność instalacji wielokrotnie. Plik jest dodany po zmianie do katalogu jako dtb.img. następnie przycisk reset, zasilanie i powinno coś się dziać. Robiłem to wielokrotnie na rożnych tego typu urządzeniach.
Odpowiedz
#4
Miałem raz podobną sytuację. Problem rozwiązała apka
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Thumbs Up 
Dziś wieczorem spróbuję to zrobić, dam znać co wyszło. Dzięki za podpowiedź 

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Sad 
Zainstalowałem Reboot to LibreELEC, nośnik rozruchowy załadowany, aplikacja uruchomiona ale po kliknięciu w ''OK'' nic się nie dzieje. 

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No to najwyraźniej nie chce z karty czytać. Próbowałeś pendrive/czytnik kart i USB? Albo masz jakiego lewego chińczyka z zupełnie innym prockiem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Na razie tylko z karty, spróbuję z penka. Procek jest S905W, zaglądałem do środka. Przynajmniej jest tak napisane na nim.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
To zmieniaj na podobne np gxl_p212_2g.dtb też może pasować.

Często jak domyślny nie dziś ka warto sprawdzić kilka opcji dtb z podobnych modeli.
Odpowiedz
#10
Podmiana też bez rezultatów. Tak wygląda to w środku.[Obrazek: In0LRh0l.jpg][Obrazek: oS30LIml.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości