Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV BOX v4
#31
(22-04-2024, 03:55 PM)r0siu napisał(a): Ma ktoś porównanie między Kaon a Sdmc? Tutejsze testy były na Sdmc a teraz jest już dość sporo wersji koan dostępne już
Własnie zakupiłem nieświadomie wersję kaon i są z nią same problemy brak aplikacji w systemie dtvsetup.demo zatem wszelkie powyższe porady się na nim nie sprawdzają niestety. Brak równiez aplikacji Live TV jest jakaś inna systemowa com.google.android.tv.dtvinput [v.CBS.R11.3.0.0+D] której nie mozna samej uruchomić wygląda jakby była skompilowana z softem Play. Nie działa również Live Channels oraz Mochi Live TV 
Reszta śmiga moim zdaniem stabilnie zatem BOX zaczeka na lepsze czasy może ktos coś wymysli. Wolf Launcher najnowszy również daje radę. LM również mozna zainstalować ale nie jest niezbędny system sam pyta który launcher ma uruchomić. Troche się pobawiłem wyrzucając soft od play itp ale bez skutku.polecam zainstalować  LM 1.1.8 pomaga w ustawieniu debugowania USB itp. nazwa com.wolf.lm1_1.1.8_118.apk
Gdyby ktos uprzejmy podesłał mi poniższe pliki ...apk + Live TV lub linka do nich potrafię je dodać do systemu i zobaczymy czy ruszy.
Jeżeli macie jakieś sugestie to z góry dzieki za info.
i
[Obrazek: DWX4Zn1l.jpeg]
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości