Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV BOX v4
#31
(22-04-2024, 03:55 PM)r0siu napisał(a): Ma ktoś porównanie między Kaon a Sdmc? Tutejsze testy były na Sdmc a teraz jest już dość sporo wersji koan dostępne już
Posiadam wersję kaon i są z nią same problemy brak aplikacji w systemie dtvsetup.demo zatem wszelkie powyższe porady się na nim nie sprawdzają niestety. Brak równiez aplikacji Live TV jest jakaś inna systemowa com.google.android.tv.dtvinput [v.CBS.R11.3.0.0+D] której nie mozna samej uruchomić wygląda jakby była skompilowana z softem Play. Nie działa również Live Channels oraz Mochi Live TV 
Reszta śmiga moim zdaniem stabilnie zatem BOX zaczeka na lepsze czasy może ktos coś wymysli. Wolf Launcher najnowszy również daje radę. LM również mozna zainstalować ale nie jest niezbędny system sam pyta który launcher ma uruchomić. Troche się pobawiłem wyrzucając soft od play itp ale bez skutku.polecam zainstalować  LM 1.1.8 pomaga w ustawieniu debugowania USB itp. nazwa com.wolf.lm1_1.1.8_118.apk

Jeżeli macie jakieś sugestie to z góry dzieki za info.
i
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Dzień dobry
Pozwolę sobie podpiąć pod temat, jeśli w złym miejscu to proszę o przerzucenie we właściwe miejsce.
Szukałem przystawki do TV głównie do oglądania aplikacji typu Netflix HBO Prime itp i dodatkowo odtwarzać filmy z dysku przenośnego.
Kupiłem dekoder z Lombardu - Play TV BOX 4B <- tak nie 4K tylko 4B od KAONa
Sam dekoder działa fajnie apki śmigają, ale pojawił się problem z odczytem dysków zewnętrznych.
Doszedłem już do tego, że dekoder działa tylko z dyskami sformatowanym do FAT32 !
Czy jest jakaś możliwość ominięcia tego ?
Odpowiedz
#33
Można doinstalować do total comannder plugin co daje opcje odczytu i zapisu na partycjach exfat/ntfs. Nazwa pluginu to exFAT/NTFS for USB by Paragon.
Na Canal+ 4K android box ten pierwszy model z głowicą antenową działa poprawnie z dyskiem zewnętrznym 1Tb.
Odpowiedz
#34
(13-05-2024, 11:41 AM)bigdamian napisał(a): Można doinstalować do total comannder plugin co daje opcje odczytu i zapisu na partycjach exfat/ntfs. Nazwa pluginu to exFAT/NTFS for USB by Paragon.
Na Canal+ 4K android box ten pierwszy model z głowicą antenową działa poprawnie z dyskiem zewnętrznym 1Tb.
Jestem posiadaczem Canal+ BOX 4K właśnie tego z głowicą i tam nie ma problemu z podłączeniem dysku 1TB, oczywiście mam na myśli oglądanie filmów przez Kodi itp.
Natomiast w dekoderze od Play tego się nie spodziewałem.
Temat już chyba rozwiązałem sam, mianowicie oddam dekoder sprzedawcy.
Poszukam innej wersji od SDMC
Odpowiedz
#35
(13-05-2024, 12:47 PM)bmw5er napisał(a):
(13-05-2024, 11:41 AM)bigdamian napisał(a): Można doinstalować do total comannder plugin co daje opcje odczytu i zapisu na partycjach exfat/ntfs. Nazwa pluginu to exFAT/NTFS for USB by Paragon.
Na Canal+ 4K android box ten pierwszy model z głowicą antenową działa poprawnie z dyskiem zewnętrznym 1Tb.
Jestem posiadaczem Canal+ BOX 4K właśnie tego z głowicą i tam nie ma problemu z podłączeniem dysku 1TB, oczywiście mam na myśli oglądanie filmów przez Kodi itp.
Natomiast w dekoderze od Play tego się nie spodziewałem.
Temat już chyba rozwiązałem sam, mianowicie oddam dekoder sprzedawcy.
Poszukam innej wersji od SDMC
Czy próbowałeś instalować alternatywny launcher i uruchomić DVB-T na tej wersji od KAONa nie mogę sobie nadal z nim poradzić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości