Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wtyczka MB filmy z mbebe nie działa na windows
#1
Witam mój kodi to 19.3 , posiadam w domu dwa urządzenia na android i wszystko śmiga. Zainstalowałem taki sam zestaw w laptopie ,pobrałem paczkę zip.  z mbebe blomqvist i zainstalowałem wtyczkę z repozytorium ,niestety wyskakuje błąd MB filmy. Nie wiem czym to jest spowodowane może jakaś zapora systemu, może jakieś wskazówki Dziękuje
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Ale co? Przeczytanie 7 punktów i zastosowanie się do nich? Innego rozwiązania nie ma. Nikt nie będzie zgadywał z czym masz problem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
W tej konfiguracji to w ogóle strach używać:
Cytat:repository.exodusredux v0.0.8 installed
superrepo.kodi.jarvis.repositories v0.7.04 installed

To dość niebezpieczne repozytoria, podrzucające niby aktualne wersje wtyczek a tak naprawdę nie wiadomo co tam siedzi.
Natomiast co do logów - wszystko fajnie - tylko nie doczytałeś do końca - mimo że podkreślam na czerwono to co najważniejsze. Zrób jeszcze raz uwzględniając pkt 4.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Czy ty w ogóle czytasz? Ja cię nie prosiłem o diagnostykę czy pełne logi. Ja cię prosiłem o wykonanie punktu 4 czyli o wywołanie elementu który nie działa. Ty zrobiłeś punkt 3 który na chwilę obecną, a przynajmniej bez wykonania 4 nie ma sensu, a dalej już ci się nie chciało czytać. W twoim wypadku to wtyczka mbfilmy. W logach jej nie wywołujesz czyli jej nie uruchomiłeś i nie doszedleś do miejsca w którym jest błąd. Tylko zmieniłeś ustawienia logów, o co cię nie prosiłem. W ten sposób to będziemy jeszcze 2 tygodnie szukać rozwiązania.
Co do usunięcia tych repozytoriów. Nie wiem co masz z nich zainstalowane, jakie zależności same podmieniły. Nie zamierzam tego analizować. Od dawna mówimy jakie to są syfy i jakie niosą ryzyka.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(09-08-2023, 12:05 AM)Tomek napisał(a): Czy ty w ogóle czytasz? Ja cię nie prosiłem o diagnostykę czy pełne logi. Ja cię prosiłem o wykonanie punktu 4 czyli o wywołanie elementu który nie działa. Ty zrobiłeś punkt 3 który na chwilę obecną, a przynajmniej bez wykonania 4 nie ma sensu, a dalej już ci się nie chciało czytać. W twoim wypadku to wtyczka mbfilmy. W logach jej nie wywołujesz czyli jej nie uruchomiłeś i nie doszedleś do miejsca w którym jest błąd. Tylko zmieniłeś ustawienia logów, o co cię nie prosiłem. W ten sposób to będziemy jeszcze 2 tygodnie szukać rozwiązania.
Co do usunięcia tych repozytoriów. Nie wiem co masz z nich zainstalowane, jakie zależności same podmieniły. Nie zamierzam tego analizować. Od dawna mówimy jakie to są syfy i jakie niosą ryzyka.
Wszystko rozumie uruchamiałem wielokrotnie MB Filmy po aktualizacji , pojawiło się 5 wtyczek i działa tylko Zerion.Na androidzie działają wszystkie, bez problemu wyszukują źródła.Problem z działaniem i informacją błędów MBFilmy pojawił się po aktualizacji, którą pobrałem z oficjalnego źródła mbebe. Przed aktualizacją był problem z wyszukiwaniem na niektórych ,ale nie było błędów.Problem występuje na trzech laptopach po aktualizacji ,i na pewno nie jest to wina systemu w laptopie tyko problem z aktualizacją wtyczek na Windows.Dziekuje za pomoc wywalę wszystko i wrócę do starych Pozdrawiam 
Odpowiedz
#10
To że uruchamiałeś to fajnie - tylko logi które dałeś tego nie pokazują bo nie dałeś ich po uruchomieniu wtyczki. Dalszą pomoc więc bez sensu. Nikt nie mówi że to problem z twoim systemem czy sprzętem. Ale nikt nie będzie zgadywał z czym bez logów.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości