Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlia Ciebie TV - Nowa polskojęzyczna stacja FTA
#1
Jak w tytule (i to nie jest literówka bo tak się nazywa ta stacja na satelicie).
Pojawiła się nowa stacja emitująca bodaj ukraińskie seriale z cyklu "Ona piękna dziewica a on milioner ze złamanym sercem" z dwiema ścieżkami audio z czego jedna polska.
Myślę że to alternatywa dla tureckiego szajsu jaki męczą nasze udomowione kobiety.
Proszę o EPG.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witam. Czekałem, szukałem i nic nie znalazłem. Dodałem tylko logo i opis. Na sat nawet nie było epg
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

jeden z komentarzy:
adamsilesia 2023-08-29 02:12:19
Na dekoderze Ferguson Ariva 255 combo - działa poprawnie i automatycznie wyszukuje z polską scieżką dzwiękową. To jest telewizja satelitarna a nie polityka więc nie ma granic, bez względu na wasz pogląd na sparwy z ukrainą. Dla mnie jest to kolejny kanał FTA po polsku, których nie ma już za wiele przez platformy które kodują co się da. Mam nadzieję że w ciągu kolejnych lat ten trend się odwróci. Do JACEK, to jest kanał FTA więc wystarczy przeskanować satelitę Hot Bird a powinien wskoczyć. Na badziewnym sprzęcie Polsat Box brak dzwięku. Zauważyłem że na kanale nie ma EPG i reklam a tego polscy nadawcy nie zaakceptuja Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości