Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wtyczka do IPTV
#1
Video 
Witam zaczne od poczatku. posiadam liste m3u z vod niestety nie ma na serwerze okładek do nich. czy jest jakas magiczna wtyczka na kodi lub źródło z ktorego bede mógł je pobrać. Zainstalowałem juz wtyczke iptv simple client i playlist loader. W loaderze jest mozliwosc dodania loga z folderu ale po dodaniu pliku jpeg nic nie wczytuje, więc pewnie ja robie cos źleSmile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie dokońxca rozumiem dlaczego tak "dookoła Wojtek", ale jak się uprzeć to i w playliście m3u dodasz logo czy co tam chcesz. Pod warunkiem, że masz ją lokalnie, czyli pobierz wyedutuj i dodaj co Ci tam trzeba. Ja bym jednak kombinował w kierunku takim, aby to było źródło video filmy czy seriale i każdy przyzwoity scrapter zrobi swoje. Tak czy siak podejrzyj np. listę, którą generuje TVP GO z repo KwP  tam jest logo jako png, podpatrz i będziesz Pan zadowolony Tongue
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#3
Zrobilem wlasnie tak jak mowisz. Scignalem do pliku i dodalem swoje okladki, tylko ze teraz liste z vod bede musial sam aktualizowac co pare miesięcy? Niestety nie wiem o czym mowisz odnosnie tvp go musze doczytac gdzies. Dzieki za odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości