Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Box Go
#31
"Działa komuś ta wersja 1.101 na Android TV" tak działa wywaliłwm do spodu z Sony Brawia i z MI BOX założyłem od zera. Ja generuje listę itd, wszystko działa dodam widnows 11 też działa. Żadna wiedza tajemna to działa
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
@p3t3n3t żadne wywalanie do spodu cokolwiek to znaczy i zakładanie od nowa , ani wiedza tajemna nie pomogła Big Grin , pomoc techniczna "zresetowała" listę aktywnych urzadzen na moim koncie i komunikat o przekroczeniu liczby urządzeń znikł, teraz wszystko śmiga jak ta lala Smile
1
Odpowiedz
#33
Ja mam komunikat o wykryciu nietypowego ruchu w mojej sieci
Odpowiedz
#34
Miałęm taki komunikat na starszej wersji wtyczki tej z repo @mbebe chyba to było 1.100 po zainstalowaniu wersji 1.101 z zipa jest ok.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#35
Hej, mam Kodi 20.2 na Enigma2 (OpenATV 7.3) i nie działa mi Polsat Box Go. Instalowałem wersję z tego wątku i nic nie działa. Zalogowałem się jakby co.
Daję link do logów: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#36
sprawdź to:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

lub z tego repozytorium:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Spróbowałem i 1.0.2 z mbebe nie działa dobrze. Jak wchodzę to pokazują mi się kategorie, ale jest, że muszę się zalogować, chociaż już to robiłem, chciałem dodać log, ale nic tam nie ma o tym. Spróbowałem też wersję z mtr81 i tam działa, ale jak coś oglądam to co chwilę buforuje (mam dobry internet).
Odpowiedz
#38
No to pozostaje ci używanie oficjalnej apki :-)
Odpowiedz
#39
(18-01-2024, 10:04 PM)mtr81 napisał(a): No to pozostaje ci używanie oficjalnej apki :-)

Nie ma oficjalnej apki na kodi.
Odpowiedz
#40
(18-01-2024, 09:57 PM)notlisiu1320 napisał(a): Spróbowałem też wersję z mtr81 i tam działa, ale jak coś oglądam to co chwilę buforuje (mam dobry internet).
Wtyczka ma za zadanie pozyskać źródło manifestu (w tym przypadku DASH) i dane niezbędne do pobrania licencji DRM. I w momencie przekazania takiego "wsadu" do odtwarzacza jej rola się kończy. Więc kwestia buforowania dotyczy ustawień samego programu, urządzenia i internetu. I tym trzem rzeczom bym tu się przyjrzał.
Co do wtyczki mbebe (wersja 102) to generalnie działa, choć czasami mogą być problemy z logowaniem (prawdopodobnie uaktywnia się captcha), w związku z czym w jednej z mocih wtyczek do PBG wdrożyłem możliwość zalogowania kodem (jak na TV z android TV). Logując się we wtyczce mbebe trzeba uważać na to jaką metodą się loguje, bo są one kiepsko we wtyczce opisane:
- "polsatbox" - oznacza logowanie innymi danymi
- "ICOK" - logowanie kontem iPolsat Box
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości