Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H96 Max 32gb 4gb ram
#1
Witam koledzy szybkie pytanie ostatnio zaczol mi szwankować xiaomi mi box s czasem sam się wyłącza acza i restartuje póki co jak narazie działa ale chciałbym bym kupic inne urzadzenie nowsze i trochę bardziej rensponsywne w działaniu w mojej okolicy znalazlem za 100zl H96 Max 32gb 4gb ram będzie to lepiej szybciej działać od xiaomi mi box bede chcial zainstalowac na tym ststem na linuxie do kodi głównie dla wtyczki hyperion dziekuje za pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
RK3318 - więc o stabilnym działaniu czegokolwiek na linuxie (Libreelec) zapomnij. W ogóle nie ma co porównywać RockChip do boxów od xiaomi - do czasu aż się ten rockchip nie upiecze to jakoś będzie działac. Z podkreśleniem na słowo jakoś...
Szukałbym czegoś na Amlogic s905x3 lub s905x4
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Czy ten bedzie dobry ? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. brac wersje 2gb ram czy 4 gb czy to bez znaczenia ?
Odpowiedz
#4
Jak chcesz na tym Coreelec stawiać to powinno działać, ale....
z takimi boxami to trochę loteria jest bo nigdy nie wiadomo co tam chińczyk namieszał.
Często są problemy typu: LAN 100MB zamiast 1000, nie obsługiwane chipy wifi/bluetooth, trefne EEMC lub RAM...
szczególnie pod linuxem typu Coreelec jest to problematyczne, bo stockowy android będzie działał.

kup wypróbuj i napisz jak się sprawdza Smile
Odpowiedz
#5
+ problemy z chłodzeniem i konieczność robienia własnego chłodzenia...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
To waszym zdaniem co warto kupic co sie idealnie nada pod Coreelec ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Kilka miesięcy temu ktoś pytał o sprzęt pod Coreelec od tamtej pory rewolucji nie było...

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Generalnie twórcy Coreeleca nie polecają tanich boxów ze względu na wyżej wymienione problemy.
Oficjalnie wpierane są np SBC - Odroid N2/N2+C4 , banana pi m5, kadash vim
niestety cena sporo wyższa od tanich boxów...
Odpowiedz
#8
Czy taki Odroid N2 z 2gb ram wystarczy ? moge go mieć za okolo 230zl czy lepiej dołożyć 100zl i kupic n2 plus. 4gb ram ? Do tego doczytałem że nie dostanie to urzadzenie nowej aktualizacji a to przez to że brak nowego karnela producent rzekomo nie jest już zainteresowany wsparciem tegoż procesora
Jeszcze jedno pytanie chciałbym zamówić pilot najlepiej z klawiaturą myślę coś takiego kupić By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. nie bedzie z tym problemu pod Coreeleca ?
Znalazlem jeszcze cos takiego jak uggos ut8 pro ? warte to jest uwagi mogę to kupić za ok 70€
Odpowiedz
#9
Koledzy 2 gb wystarczy do plynnego dzialania Coreeleca i cxy na Odroid n2 moge miec zainstalowany system android i obok Coreeleca ?
Odpowiedz
#10
Koledzy zawężamy wybór sprzętu do tych dwóch odbiorników pierwszy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. lub By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ktory bedzie lepszym wyborem dłużej wspierany przez team Coreelec i na ktorym z tych odbiornikow system Coreelec bedzie działał stabilniej  ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości