Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi,iptv i legalnosc tego tematu w de
#1
Information 
Siema
Jak w temacie. Wie ktos jak ten temat wyglada w de?  Zeby ogladac Polska tv trzeba miec vpn? Jakies iptv czy jak to ogarnac? Fanfilma mozna tam bez spiny ogladac?. Zielony jestem w tym temacie ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
I tak i nie.

Jedne serwisy będą wymagać użycia VPN a inne nie.
Odpowiedz
#3
Znasz jakies serwisy z podstawowymi Polskimi programami ktore nie wymagaja vpn?
Odpowiedz
#4
w DE to chyba lepiej używać VPN bo streaming takich treści jest nielegalny
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Jak korzystasz ze stron oficjalnych, typu Ipla, Player, Polsat Box Go itp, to na terenie całej EU masz te same kanały. Nie musisz korzystać z VPN-a. Unia zabrania geoblokowania, ale wyjątkiem mogą być niektóre transmisje sportowe czy wydarzenia.

W przypadku serwisów typu plusx czy teleele... nie ma znaczenia czy korzystarz z VPN-a czy nie. Oni nie mają geoblokowania. Poza tym za oglądanie nikt nie będzie cię ścigał, ani nawet sprawdzał, co oglądasz (co nie jest proste, bo np. serwisy, które podałem jako przykład, nadają streamy z serwerów w OVH). Co innego jakbyś nadawał nielegalne materiały.
Odpowiedz
#6
@pcela  troszkę się mylisz w przypadku PlusX itp. One mają rozsiane serwery zlokalizowane po świecie i wybierasz ten, który jest najbliżej lub ten z którym masz najszybsze połączenie  . W DE jaki i we Włoszech sam odbiór też jest nie legalny.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale nie masz co się martwić nie znajdą Cię w tym gąszczu użytkowników Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
OVH ma serwerownie w wielu krajach i zbytnio nie przejmują się, co klient trzyma serwerach. Część to pewnie proxy maskujące serwery docelowe.
Odpowiedz
#8
Nie potrzeba do większości wtyczek VPN'u.
Z kilkunastu wtyczek z których korzystam, potrzebny jest do Disney+, HBO Max, SkyShowtime (oczywiście musisz mieć opłacony do nich dostęp) i bezpłatnego Megogo.
Tak kompletnie za free to jest WP Pilot (wystarczy założyć konto). Ale za darmoszkę jest katastrofalna jakość obrazu.
Są inne możliwości - poczytaj sobie tu na forum o IPTV czy "maczkach", bo to kopalnia wiedzy.
Przestrzegam przed p2p. Jak korzystasz z legalnych kont, to nie masz się o co zamartwiać korzystając z Kodi w DEWink
Odpowiedz
#9
(15-11-2023, 07:59 PM)MarBlo widziałem wiele ogłoszeń że można wykupić to iptv za ok 30-40€ na rok i to jest dla mnie ok, tylko nie wiem właśnie jak na to tutaj patrzą. Żeby nie było że to wykupię a za parę dni list z jakiegoś urzędu że jest 800€ do zapłaty ? napisał(a): Nie potrzeba do większości wtyczek VPN'u.
Z kilkunastu wtyczek z których korzystam, potrzebny jest do Disney+, HBO Max, SkyShowtime (oczywiście musisz mieć opłacony do nich dostęp) i bezpłatnego Megogo.
Tak kompletnie za free to jest WP Pilot (wystarczy założyć konto). Ale za darmoszkę jest katastrofalna jakość obrazu.
Są inne możliwości - poczytaj sobie tu na forum o IPTV czy "maczkach", bo to kopalnia wiedzy.
Przestrzegam przed p2p. Jak korzystasz z legalnych kont, to nie masz się o co zamartwiać korzystając z Kodi w DEWink

(15-11-2023, 07:59 PM)MarBlo widziałem wiele ogłoszeń że można wykupić to iptv za ok 30-40€ na rok i to jest dla mnie ok, tylko nie wiem właśnie jak na to tutaj patrzą. Żeby nie było że to wykupię a za parę dni list z jakiegoś urzędu że jest 800€ do zapłaty ? napisał(a): Nie potrzeba do większości wtyczek VPN'u.
Z kilkunastu wtyczek z których korzystam, potrzebny jest do Disney+, HBO Max, SkyShowtime (oczywiście musisz mieć opłacony do nich dostęp) i bezpłatnego Megogo.
Tak kompletnie za free to jest WP Pilot (wystarczy założyć konto). Ale za darmoszkę jest katastrofalna jakość obrazu.
Są inne możliwości - poczytaj sobie tu na forum o IPTV czy "maczkach", bo to kopalnia wiedzy.
Przestrzegam przed p2p. Jak korzystasz z legalnych kont, to nie masz się o co zamartwiać korzystając z Kodi w DEWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości