Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm nie działa z All debrid
#1
Mam połączone all debrid z FanFilm i normalnie wyszukuje mi źródła z debrid lecz wszystkie po kliknięciu nie działają, normalne linki nawet z tych samych serwisów działają, czyściłem cache FanFilm oraz resove URL. 
Jest na to jakiś sposób?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie wiem czy developerzy FF mają dostęp do AllDebrid. Natomiast linki sa przetwarzane przez ResolverURL - więc to on odpowiada za odtwarzanie a nie FF. Ale zgłoszę gdzie trzeba.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Odpowiedź jaką dostałem:
To archeologia była K17 i 18. FF nie ma jako takiej obsługi RD.
Czyli to że działa coś (w znaczeniu że znajduje) to znany błąd - działało kiedyś, ale w obecnych wersjach nie działa (czyli znajdzie ale może nie odtworzyć). Planów poprawy obsługi RD na chwilę obecną nie ma (to znaczy nie są zaplanowane do następnej wersji)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
(07-11-2023, 06:52 AM)Tomek napisał(a): Nie wiem czy developerzy FF mają dostęp do AllDebrid. Natomiast linki sa przetwarzane przez ResolverURL - więc to on odpowiada za odtwarzanie a nie FF. Ale zgłoszę gdzie trzeba.
Dziękuję za odpowiedź, szkoda no ale trudno
Odpowiedz
#5
(07-11-2023, 09:57 AM)Tomek napisał(a): Odpowiedź jaką dostałem:
To archeologia była K17 i 18. FF nie ma jako takiej obsługi RD.
Czyli to że działa coś (w znaczeniu że znajduje) to znany błąd - działało kiedyś,  ale w obecnych wersjach nie działa (czyli znajdzie ale może nie odtworzyć). Planów poprawy obsługi RD na chwilę obecną nie ma (to znaczy nie są zaplanowane do następnej wersji)
Sprawdziłem i wydaje mi się, że tu nie chodzi o to że nie działa all debrid, pomyliłem się ze stwierdzeniem że normalne linki działają, najwięcej bo prawie wszystkie nie działają z usług filser, hdseans, niektóre też z zaluknij.cc.
Filser, hdseans oraz zaluknij CC dawały mi najwięcej linków bo do seriali było często ponad 100, dawały także czasami rzadko lecz jednak 1080p ale w większości nie działają, trudno jest trochę po kolei przeszukiwać ponad 100 linków tym bardziej że czasami kodi się zawiesza oraz niektóre linki zamiast dubbing lub lektora mają napisy, a ja do napisów używam stremio + debrid + torrentio bo daje mi prawie do wszystkiego 4k oraz nie ma możliwości że link nie działa. Więc czy to normalne że z tych usług prawie wszystko nie działa? (All debrid pojawia się głównie do tych serwisów więc dlatego nie działa) Czy jest jakaś opcja aby normalnie te linki działały? Ogólnie to z innych serwisów w których linki częściej działają chociaż też czasami nie to nie wszystko jest tym bardziej jeśli chodzi o jakieś seriale np. south park lub Simpsonowie które mają dużo odcinków i często tylko filser znajduje oraz nie mają nigdy praktycznie 1080p. Nie chcę wykupować tb7 ani rapideo 720p mi starczy chce tylko żeby wyszukiwało mi przynajmniej 1 link w pełni działający z dobrym 720p dubbing lub lektor.
Odpowiedz
#6
Hdseans ma wiele (większość) linków martwych (ja nie znalazłem na ich stronie działającego do Simpsonów - tu wszystkie martwe - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tego FF nie ominie no bo jak?). Tak jest od dawna. Nie usuwają ich ze strony, więc siłą rzeczy nie działają. Zaluknij i filser mają często linki na serwerach których nie obsługuje resolver (np. voe). Stąd też nie działają. Nie da się tego ominąć. Trzeba na bieżąco aktualizować resolver wtedy jest szansa że coś będzie działać - to taka zabawa w kotka i myszkę - poprawia się w resolverze domenę, a serwer hostujący znowu ją zmienia - linki na tych 2 serwisach są niby te same, ale często zmieniają się docelowe serwery (i tak jest z linkami voe - na stronie działają, ale resolver nie nadąża za zmianami). Nie ma żadnych tricków itp - czy sądzisz że twórcy FF wiedząc że coś może działać nie dali by tego tylko by to ukrywali?
Zaś opisy linków fanfilm bierze z serwisów. Jeśli tam są źle opisane to będą też źle opisane w ff. Jeśli będzie opisane jako 1080p - to FF tak to wyświetli - mimo że w realu jest 480p.
To że nie ma powyżej 720p? Znowu - FanFilm nie ma nic do tego co ludzie wrzucają na strony - masz 1080p? Wrzuć na serwer....
Rozwiązanie? tb7/rapideo - innego nie ma. Niestety - na brak linków, chowanie się stron za Cloudflare nic się nie poradzi.
Tb7 masz za 30zl na allegro na 210 dni...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości