Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złożona konfiguracja
#1
Witam wszystkich

Jestem nowy na forum i potrzebuję pomocy. Zostałem poproszony przez znajomych o pomoc, ale nie wiem czy jest możliwość zrobić tak jak myślę.

Potrzebuję jakieś urządzenie za pomocą którego na jednej liście kanałów znajdą się wszystkie kanały naziemnej telewizji cyfrowej i TVN24. Ma to być dla starszych osób.

Myślałem, żeby kupić Play Boxa np v3 lub coś podobnego, do tego konto w Play Now z wykupionym pakietem z TVN24 (mają abonament w Play z dostępem do podstawowego pakietu w Play Now + wykupienie pakietu news).  Do tego momentu wszystko jest proste. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy chcę żeby wszystkie programy (czyli wszystko co oferuje DVB T i TVN24) były na jednej liście kanałów w jednej aplikacji. Box ma być używany przez osoby starsze, które muszą mieć prosto podane. Nie może być sytuacji, że żeby zobaczyć DVBT jest jedna aplikacja, a do TVN24 druga. Nie ma szans żeby się połapali. Musi być jedna lista i jeden program.

Czy jest szansa żeby to zrobić.

Na tą chwilę mam do testów Play box v3 i mogę coś protestować zanim dokonam zakupu.

Proszę o info czy tak się da zrobić.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Moja mama ogarnęła dekoder cyfry+. Ale czy tam jest TVN24 to nie wiem.
Najtrudniej jej było ogarnąć pilota bez 0 do 9. Ten stary dekoder z naziemną tv.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości