Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV problem
#1
Heloł Wszyscy

Moje pytanie brzmi : Jak zmusić IPTV Simple Client do pracy na moim Play Box TV ? Może ktoś z Was miał podobny problem.

Pozdrowionka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Tak jak na każdym innym sprzęcie. Dodać listę i epg
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Tak też robię i tylko widzę komunikat, że - Tworzenie klientów telewizji 0% IPTV Simple Client. Może coś źle robię ? Może moja wersja Kodi czyli 20.2 nie obsługuje tego klienta w pełni ? Może zamiast IPTV Simple Client zainstalować coś innego ? Proszę o rady
Odpowiedz
#4
Czyli masz albo błąd w adresie listy albo błąd w adresie epg.
K20.x w pełni obsługę iptv Simple client. Pod kodi nie masz innej wtyczki do obsługi list m3u
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
wpisuję jako epg - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a listę to samo i nie działa. Pół dnia już siedzę i kombinuję.
Odpowiedz
#6
A takie pytanie podstawowe masz listę m3u?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jak nie masz to możesz wyciągnąć darmowe z wtyczek, listy m3u możesz łączyć w jedną. 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. na początek wystarczy.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Nie wiem o co pytasz? Jak o epg to xml lub gz . Jeśli o listę to adres lub plik z rozstrzeniem m3u rzadko m3u8. A jeśli instalacja repo to zip  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Kolego poczytaj poradniki na początku. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Bez podstawowej wiedz nie jestem Ci wstanie pomóc. To co podałem wyżej jest dostępne za darmo w Kodi jeśli chodzi o tv. Jest coś takiego jak list.m3u, która daje Ci faktyczny dostęp do kanałów i nie tylko. Jest epg który daje tylko informację do tego co już posiadasz w formie listy. Samo epg nie da Ci możliwości odbioru strumienia, sygnału.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości