Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup tv - jaki system
#1
Witam wszystkich. 
Mam pytanko odnośnie różnorodności systemów stosowanych w telewizorach. Stoję przed dylematem wyboru. Chciałbym tv z jakimś dobrym systemem. Co polecacie? Android, fire tv, tizen? Chodzi mi głównie o ilość i różnorodność wtyczek. Tak, żebym mógł vpn zainstalować, jakby dało rady kodi to by super było (obecnie mam hisense z vidia i jest lipa).
Wiem, że mogę podłączyć kodi na zewnętrznym boksie ale tam nie zawsze wszystko chodzi a wracając wieczorem do domu chciałbym włączyć i oglądać a nie zastanawiać się dlaczego nie działa.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A ja właśnie polecam boxa, za niedużą kasę kupisz aktualnie najlepsze pudełko i nie musisz martwić się o system w TV, którego wybiera się dla jakości obrazu. To moje zdanie. Łatwiej wymienić boxa niż tv
Odpowiedz
#3
(31-12-2023, 10:15 AM)Grabek napisał(a): Witam wszystkich. 
Mam pytanko odnośnie różnorodności systemów stosowanych w telewizorach. Stoję przed dylematem wyboru. Chciałbym tv z jakimś dobrym systemem. Co polecacie? Android, fire tv, tizen? Chodzi mi głównie o ilość i różnorodność wtyczek. Tak, żebym mógł vpn zainstalować, jakby dało rady kodi to by super było (obecnie mam hisense z vidia i jest lipa).
Wiem, że mogę podłączyć kodi na zewnętrznym boksie ale tam nie zawsze wszystko chodzi a wracając wieczorem do domu chciałbym włączyć i oglądać a nie zastanawiać się dlaczego nie działa.
dobry box +/- 300pln
tv +/- 2k
a skoro masz jakis tam tv z duzym ekranem to lepiej dokupic boxa
Odpowiedz
#4
Mam obecnie kodi na raspberry pi. I nie zawsze chce mi się w nim grzebać.
Chce kupić jeden produkt. Wiem, że za jakiś czas jego system i apki będą przestarzałe. Wtedy kupię boxa.
A na razie interesują mnie Wasze opinie na temat możliwości poszczególnych systemów stosowanych w tv.
Odpowiedz
#5
Ja mam Tizena i średnio się to sprawuje. Potrafi się zawiesić, nie podoba mi się współpraca soundbarem, filmy z dysku za każdym razem trzeba ustawiać wyłączenie napisów i ścieżki dźwiękowej, brak aplikacji np.SmartTube do YT bez reklam.
Pomimo że TV Samsung oled obraz ma OK to korzystam z boxa Nokia 8000
Odpowiedz
#6
(31-12-2023, 11:00 AM)Grabek napisał(a): Mam obecnie kodi na raspberry pi. I nie zawsze chce mi się w nim grzebać.
Chce kupić jeden produkt. Wiem, że za jakiś czas jego system i apki będą przestarzałe. Wtedy kupię boxa.
A na razie interesują mnie Wasze opinie na temat możliwości poszczególnych systemów stosowanych w tv.
jakbys mial kupowac tv to tylko z androidem zadne tizeny.
ps. jakby co mam do sprzedania nokie streaming box 8000
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
A co myślicie o fire tv? Myślę nad tym By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. mogę go kupić za £292
Odpowiedz
#8
(31-12-2023, 11:35 AM)Grabek napisał(a): Myślę nad tym

Nie ma "nad czym myśleć", zwykły LED 60Hz, nawet nie chce mi się sprawdzać czy chociaż VA.
Odpowiedz
#9
(31-12-2023, 01:26 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(31-12-2023, 11:35 AM)Grabek napisał(a): Myślę nad tym

Nie ma "nad czym myśleć", zwykły LED 60Hz, nawet nie chce mi się sprawdzać czy chociaż VA.
Pod kątem dostępności aplikacji szukam . Nie chce płacić za technologię, których nie wykorzystam, lub nie zauważę ich istnienia. Za mało oglądam, żeby przejmować się takimi pierdołami. 
No chyba, że w podobnej cenie jesteś w stanie polecić coś godnego według Ciebie uwagi.
Odpowiedz
#10
(31-12-2023, 01:33 PM)Grabek napisał(a): Pod kątem dostępności aplikacji szukam.
Za mało oglądam, żeby przejmować się takimi pierdołami.

Skoro tak "skromnie", cokolwiek współczesnego z Google TV/Android TV.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości