Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Filmy
#1
Cześć, ostatnio (od kilku tygodni) coś nie za bardzo działa wtyczka MB filmy ... [Obrazek: sad.png] np. próba użycia podmenu: vizjer.pl , ogladaj.to  - pojawia się komunikat: błąd MB filmy.
To może być jakiś problem z wtyczką ? czy coś na "zewnątrz" ?
Mam listę wtyczek z 09-05-2023 - czy jest jakaś nowsza lista wtyczek ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie rozumiem tego:
"Mam listę wtyczek z 09-05-2023" - co to za lista, skąd?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(03-04-2024, 06:03 PM)kotjan napisał(a): Cześć, ostatnio (od kilku tygodni) coś nie za bardzo działa wtyczka MB filmy ... [Obrazek: sad.png] np. próba użycia podmenu: vizjer.pl , ogladaj.to  - pojawia się komunikat: błąd MB filmy.
To może być jakiś problem z wtyczką ? czy coś na "zewnątrz" ?
Mam listę wtyczek z 09-05-2023 - czy jest jakaś nowsza lista wtyczek ?
Pozdrawiam

Spis zamieszczony na forum Kodiwpigulce.pl w ub. roku - stan na 09-05-2023.
Ponieważ nie znajduję nowszego (ale może źle szukam ... więc pytam Smile
Odpowiedz
#4
Ale przecież wtyczki nie są z spisu tylko z repozytorium... Data spisu wtyczek nie ma żadnego wpływu na ich działanie ani na ich aktualizacje.
Co do vizjer.pl to strona zmieniła domenę i trzeba czekać aż będzie aktualizacja wtyczki w repozytorium. Ogladaj.to też nie działa więc te źródła też nie będą działać. Na przyszłość sprawdź czy serwisy działają przez stronę www.

Podziękowali: arkady1964
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
#5
(03-04-2024, 10:19 PM)Tomek napisał(a): Ale przecież wtyczki nie są z spisu tylko z repozytorium... Data spisu wtyczek nie ma żadnego wpływu na ich działanie ani na ich aktualizacje.
Co do vizjer.pl to strona zmieniła domenę i trzeba czekać aż będzie aktualizacja wtyczki w repozytorium. Ogladaj.to też nie działa więc te źródła też nie będą działać. Na przyszłość sprawdź czy serwisy działają przez stronę www.

OK dzięki za odp. dot. przyczyn opisanego problemu i wskazanie metody ewentualnego zweryfikowania problematycznych składników dodatków (np. w MB filmy).
Tak na marginesie również niestety mam problemy z wyszukiwaniem napisów pl np. na opensubtitles.com, ale w wersji premium podobno jest już ok tyle że za odpowiednią opłatą.
Dobrze że  na opensubtitles.org jest trochę lepiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości