Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
#91
Działa wam teleelevidenie na Kodi/mTvGuide?
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Mi nie działa inna lista na MTV guide z forumowym epg teraz, w dzień było ok.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#93
Czy wam na teleelevidenie też rozjeżdża się obraz z głosem? tzn obraz czasem przycina a głos idzie dalej i potem jest rozbieżność, neta mam dobrego więc to kwestia serwisu, tylko nie wiem czy zawsze tak jest czy to chwilowe.
Odpowiedz
#94
(09-04-2019, 04:25 PM)flo333 napisał(a): Czy wam na teleelevidenie też rozjeżdża się obraz z głosem? tzn obraz czasem przycina a głos idzie dalej i potem jest rozbieżność

Nam? nie [Obrazek: k050.gif]

Od 18:00 wyżej wymieniony dostawca, kanał sportowy, mecz piłki nożnej, z definicji wszystko jest good, obraz, dźwięk bez zastrzeżeń...

Odtwarzane w Perfect Player, wersja pełna, Android TV Oreo, żadne Kodi z m-TVGuide, wtyczka bardzo dobra, ale mi odtwarzanie różnych list m3u muliła, że klękajcie narody, dlatego porzuciłem [Obrazek: a025.gif]
Odpowiedz
#95
(09-04-2019, 04:43 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-04-2019, 04:25 PM)flo333 napisał(a): Czy wam na teleelevidenie też rozjeżdża się obraz z głosem? tzn obraz czasem przycina a głos idzie dalej i potem jest rozbieżność

Nam? nie [Obrazek: k050.gif]

Od 18:00 wyżej wymieniony dostawca, kanał sportowy, mecz piłki nożnej, z definicji wszystko jest good, obraz, dźwięk bez zastrzeżeń...

Odtwarzane w Perfect Player, wersja pełna, Android TV Oreo, żadne Kodi z m-TVGuide, wtyczka bardzo dobra, ale mi odtwarzanie różnych list m3u muliła, że klękajcie narody, dlatego porzuciłem [Obrazek: a025.gif]

Testowałem tego Perfect Player i strasznie marnie u mnie działał, część kanałów nawet wizji nie miała tylko fonię, już ogarnąłem mtvguide i śmiga, narazie bez zastrzeżeń, chyba zależy od obciążenia ich serwera w danej chwili.
Odpowiedz
#96
(10-04-2019, 06:04 PM)flo333 napisał(a): już ogarnąłem mtvguide i śmiga

[Obrazek: 2Itw.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
Bez MTV guide nie miałbym też takiego życia (ale to brzmi ?). U mnie tak samo lista na Perfect Player gorzej działa niż na tej wtyczce. Niech ona nie umrze  Wink
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#98
No i super, każdy wreszcie znalazł swoje miejsce do odtwarzania, wszystko wszystkim działa, tej wersji się trzymajmy  [Obrazek: k010.gif]
Odpowiedz
#99
chce wpłącic im hajs, zarejestrowałem się 12h temu i brak info o numerze konta, długo się czeka?

Długo czekaliście na info od nich
Odpowiedz
(12-04-2019, 09:56 PM)ten30 napisał(a): chce wpłącic im hajs, zarejestrowałem się 12h temu i brak info o numerze konta, długo się czeka?

Długo czekaliście na info od nich

Poczytaj-poczytajcie parę postów wcześniej,jest opisane,przychodzi email i na niego przez paypala wpłacacie nie na nr konta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości