Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(15-04-2019, 11:28 AM)zbyck napisał(a):
(12-04-2019, 09:56 PM)ten30 napisał(a): chce wpłącic im hajs, zarejestrowałem się 12h temu i brak info o numerze konta, długo się czeka?

Długo czekaliście na info od nich

Poczytaj-poczytajcie parę postów wcześniej,jest opisane,przychodzi email i na niego przez paypala wpłacacie nie na nr konta.
Nie mam tego meila a rejesrowałem się z 5 dni temu
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Odpowiedz
Brak słów.
20 dni i nic, pisałem po 3 po polsku rusku i angielsku. Po jakim czasie przyszły do was mejle
Odpowiedz
(17-04-2019, 12:56 PM)ten30 napisał(a): Brak słów.

Oj chyba, coś zamotałeś  [Obrazek: k045.gif]

Pierwszego maila, w języku angielskim, z prośbą o dane do przelewu paypal, wysłałem na adres teleelevidenie2all@gmail.com, w treści wpisałem również, swoje dane pod którymi się zarejestrowałem, czyli Imię / login, oraz adres email...

Przed upływem doby otrzymałem poniższą odpowiedź:
Cytat:hello
paypal infium@infiumhost.com
or revolut (you can send request money link)
please don't forget to put your login/email in billing system to note of payment

Wykonując przelew paypal, na powyższy namiar,  przy dokonywaniu przelewu paypal, w rubryce Uwagi , wpisałem, tak na wszelki: Account Teleelevidenie, i dalej mój adres email, pod którym się rejestrowałem...to całe story [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
Dziękuję
Wpłaciłem na koncie mam 3 euro i teraz czekam
na dalsze info jak oglądać?
Odpowiedz
REKLAMA:



Łonogrzmot:
Nie koniecznie po Angielsku,ja napisałem po polsku i po rosyjsku (za pomocą tłumacza google) Smile i tak jak piszesz odpowiedź była szybka.
Odpowiedz
Tak z ciekawości - ile macie kanałów polskich w tym teleevidenie i jaka opłata miesięczna?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(17-04-2019, 05:32 PM)ten30 napisał(a): koncie mam 3 euro i teraz czekam
na dalsze info jak oglądać?

Jeżeli faktycznie, masz doładowane konto, to na co "czekasz"? 
Kupujesz wybraną listę, wszystko masz pokazane na screenach w przedmiotowym temacie [Obrazek: e030.gif]

(17-04-2019, 07:35 PM)adrt8v napisał(a): ile macie kanałów polskich w tym teleevidenie i jaka opłata miesięczna?

Nie wiem, bo nie korzystam, ale specjalnie dla Ciebie sprawdzę, chwila...[Obrazek: s010.gif]

Już mam, lista pokazuje 202 kanały, bez żadnego zbędnego dublowania...opłata 3 euro miesięcznie, oprócz listy wspólnej, kanały wygodnie podzielone na stosowne kategorie [Obrazek: k040.gif]

Podziękowali: zbyck
Odpowiedz
(27-03-2019, 06:41 PM)Łonogrzmot napisał(a): ...parafrazując słowa piosenki Edyty Geppert...jaka cena, taki towar, nie dziwi nic  [Obrazek: s065.gif]

[Obrazek: a040.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości